LIXUMO, s.r.o.

4 měsíce 11 hodin

28.10.2016, před 7 lety

Věra Fraňková

Vážení,
dne 18.3.2016 jsem zakoupila kabelku černou v hodnotě 969.-Kč v prodejně Caprisa Černý Most CCM, Chlumecká 765/6 Praha 9, 190 00. Kabelka byla téměř nenošená a když jsme ji po létě znovu začala používat zjistila jsem, že na vnější straně, kde je takové zdobení po celé délce kabelky jakoby krajkové vyrobené (vyražené)ze stejného materiálu jako je kabelka (tvrdý materiál)praská, trhá se. Kabelka má pouze jedno ucho a tím uchopením tlačí na zdobící materiál, který je tvrdý a tím se začal trhat. Dne 27.10.2016 mi bylo předáno vyjádření k reklamaci ze dne 18.10.2016, že kabelka je ze syntetického materiálu. Předmětem reklamace je trhající se materiál na přední straně kabelky. Zboží bylo odborně posouzeno a nabyla zjištěna žádná výrobní ani materiálová vada. Vámi reklamovaná vada byla způsobená mechanicky, a to nerovnoměrným zatížením. Při používání zboží je potřeba respektovat výrobní a materiálové vlastnosti výrobku. Záruční doba nemusí být nutně totožná s životností výrobku. Vždy musí být zohledněna intenzita a způsob používání. Při nerespektování těchto doporučení nemůžeme Vaší reklamaci uznat.
Kabelku jsem 27.10.2016 dala znovu k reklamaci.
Můžete mi prosím poradit, zda se mohu někam odvolat a zda mám šanci na kladné vyřízení?
Děkuji a s pozdravem
S pozdravem