HUMANIC CZ spol. s r.o.

#13035Zamítnutá reklamace značkové obuvi

03.11.2016, před 7 lety

Jiří Nekuža

syn si za peníze z brigády koupil dne 4/11/15 značkové boty Bugatti v prodejně společnosti Humanic v OC Chodov. Chtěl mít skutečně boty na úrovni, i když jsme ho od nákupu ve výši Kč 2.399,- zrazovali. Boty nosil příležitostně - do školy na zkoušky, občas do práce...Po cca 5 měsících začaly boty vykazovat vady, které by skutečně takto drahé boty mí neměly. Prodřela se podšívka u palce a vzadu na patě. Pochopitelně, že boty vykazovaly i stopy po nošení - poškozené špičky a sešlapané patníky. S takto nízkou kvalitou takto drahé obuvi jsme se nemířili a donutili syna k reklamaci dne 12/4/16. Reklamace byla zamítnuta a firma zdůrazňovala hlavně to, že boty byly nošené - což je logické - a zaměřila se na výčet viditelného opotřebení, o které nám vůbec nešlo. Synovi byla reklamace zamítnuta. Manželka se se stavem nesmířila, protože pro studenta je skoro 2,5 tis. Kč skutečně hodně a představovalo to několikatýdenní brigádu. Další reklamace proběhla 25/4, kdy zdůraznila vady, které reklamujeme a požadovala posudek. Posudkem bylo řečeno, že boty byly nošené a že byly používána jako boty "pracovní". Syn se časem s reklamací smířil, ale pro nás je to stále otevřená záležitost, protože se nejednalo o levné boty z Číny.

Černé polobotky 2-12-11-2977-0, velikost 46, zakoupeno 4/11/15

Syn si musel koupit boty nové, ale určitě bychom pro něj chtěli vrátit peníze