Jana Radová

#13191Nedodané zboží

14.11.2016, před 7 lety

Marcela Ťopková

Dne 14.10.2016 jsem si na www.zboziakce.cz objednala zboží.Za zboží jsem zaplatila dne 17.10.2016 částku 3005,-Kč na účet prodávající 2970146173/0800.Dne 22.10.2016 jsem psala mail,jak to s objednávkou vypadá.Dne 23.10.prodávající odpověděla,že čeká na dodávku 1 položky z mé objednávky a jak jí bude mít,hned pošle.Dne 24.10.jsem psala mail,že zboží nutně potřebuji,ať pošle nekompletní dodávku a z ceny nedodaného zboží odečte náklady na poštovné.(nad 3000,-bylo zdarma)a rozdíl mi vrátí na účet nebo ať stornuje celou objednávku a vrátí peníze.Na to mi přišla odpověď,že balíček bude zítra (25.10.)odeslán.Do 31.10.nic nepřišlo,tak jsem žádala o podací číslo zásilky.Dne 1.11.jsem psala další mail s prosbou o vyjádření,jak to vypadá s mojí objednávkou.Když ani na toto prodávající nereagovala,napsala jsem ji dne 4.11.,že naposledy žádám vrácení částky 3005,-Kč na můj účet a pokud do 10.11.nebudu peníze mít,tak předávám celou věc Policii a ČOI.Na to mi prodávající odepsala,že popletla adresy a že do 11.11.mi bude balíček doručen.Když nepřišel,psala jsem o podací číslo zásilky a pokud nic neposlala, tak ať mi vrátí peníze.Od té doby nereaguje.

Rychleschnoucí ručník 3ks za 69,-,hodiny Frozen 2ks za 399,-,Scholl Velvet Smooth Diamond růžový za 299,-,hřeben Frozen 2ks za 119,-,osuška Papoušek za 139,-,osuška Tygr za 119,-,povlečení Frozen 3ks za 269,-,robo-želva růžová za 199,-, magnetická kostka Neocube za 299,-

Žádám o okamžité vrácení peněz na můj účet, zboží již zaslat nechci, protože dle stížností kupujících zboží neodpovídá tomu, co prodávající nabízí a nechci řešit případné reklamace.