Česká pošta, s.p.

#13360Nedoručení zásilky, zanechaná na poště

10 hodin 31 minut

23.11.2016, před 7 lety

Tomáš TLAMKA

Je pondělí a Vy očekáváte balík, jehož dopravné Vás stálo 150kč.
Všichni z rodiny jsou doma. Nikdo nepřišel a ani balíček, a ani informace o nezastižení není ve schránce.

Je úterý a Vy si na Track & Trace vyhledáte, že jste byli v pondělí (včera) nezastiženi a uloženou zásilku na poště si máte vyzvednout. Protože je to 6kg balík a je to pro Vás problém - stavíte se na poštu a sjednáte si znovudoručení na středu.

Je středa 21h večer, Vy jste doma, čekáte celý den! a nikdo nepřišel - takto jste prošvihli den dovolené protože jste nechtěli tahat ten 6kg balík z pošty. A paní z přepážky Vám to domluvila.
Zítra je čtvrtek a já znovu půjdu na poštu požádat o znovudoručení, protože táhnout tak těžký balík kilometr daleko (při zaplaceném poštovném) nehodlám.

Nic nového bohužel! Toto je již běžná praxe v našem městě. A to jsme u centrály v Brně !

Bydlím v Kuřimi a mohu Vám říct, že většina z mých přátel jedná stejně - již si neobjednává služby České Pošty pokud to jde.

Zaměstnanci České Pošty v té nejdůležitější koncové pozici dodání (fyzicky) balíku, svoji práci sabotují - nejspíše kvůli množství práce v poměru se svou mzdou - hledají kličky (máme se jim ovšem divit - za tu mzdu?) To je ta jediná omluva, kterou bych zkousnul.
Vzkázal bych jim ale - štvete svým problémem i ostatní lidi, kteří za to nemůžou a zaplatili si onu službu.

MANAGMENT BY SE MĚL ZAMĚŘIT NA SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA
- JIŽ NEKUPUJI !!! ZBOŽÍ PŘI PŘEPRAVĚ ČESKOU POŠTOU !!!
- přesvědčte mne že dělám chybu: totla@seznam.cz

Je to sebevražda státní firmy.

TLAMKA Tomáš
KUŘIM 66434

Běžný balík

Česká pošta si má zakládat na spokojených doručovatelích - tam si pak bude býti spokojen i zákazník.

Pošta nedovezla balík a nechala jej rovnou na poště (6 kg - 1-2km daleko) jsem bez auta a za zaplacenou službu si prý můžu vyzvednout balík tam... Čekali jsme doma 2 dny a nikdo ani nepřijel. (Po navštívení pošty a požádání o znovudoručení)

Již nikdy více produkty České Pošty - je to řízený bankrot.