AVORI s.r.o.

#13427Neuznaná reklamace opravy běžecké obuvi

1 měsíc 7 dnů

27.11.2016, před 7 lety

Jan Plachý

Dne 27.2.2016 jsem zakoupil obuv Asics Gel Cumulus 16. Dne 29.10.2016 jsem obuv reklamoval (protokol 16598) svršek boty se odlepoval od podrážky na levé botě palcové strany.Jelikož se jednalo o závadu opravitelnou prodejce nechal obuv opravit. 3.11. 2016 jsem byl vyrozuměn, že je opravená obuv zaslána na moji adresu. Po obdržení jsem obuv zkontroloval. V místě opravy-lepený spoj je tvrdý. Lepidlo viditelně zasahuje do svršku obuvi. Okamžitě jsem volal na prodejnu s tím, že nejsem spokojený s opravou. 8.11.2016 jsem předložil opravenou obuv opět k reklamaci protokol 16614 - nesouhlasím s provedenou opravou. Obuv jsem zanechal k posouzení. Dle reklamačního technika nemá lepený spoj vliv na funkčnost obuvi. 15.11.2016 jsem byl emailem vyrozuměn, že oprava je provedena správně, bez vlivu na funkčnost. Posouzení dále prováděl bez moji účasti majitel prodejny a švec, který opravu provedl. Obuv si mám vyzvednout na prodejně. 25.11.2016 jsem poslal prodejci dopis kde se odkazuji na sp.zn. Cpj 40/82 nesouhlasím s opravou. Tentýž den jsem opět dostal zamítavé stanovisko ze strany prodejce. Reklamovaná obuv je stále u prodejce.

Asics Gel Cumulus 16; produktový kód T51G 0404; vel.10,5; naběháno 150km

Očekávám vrácení celé pořizovací částky obuvi 2448,0 Kč.