ESSOX s.r.o.

#13461Neoprávněné vymahání peněz z rozhodčí doložky

4 měsíce 29 dnů 2 hodiny

29.11.2016, před 7 lety

Anna Bejdaková

Dobrý den syn si vzal úvěr u společnosti Essox s.r.o., kde byla i rozhodčí doložka.Syn se zpozdil ze splátkami, protože byl nezaměstnaný . Zaplatil 4 splátky a Essox s ním ukončil smlouvu a začal vymáhat po něm celou částku, která dělala 13395 kč. Já jsem jako jeho matka to začal řešit tím ,že jsem to zaplatila. Dali mu půjčku i když měl plat 8500 v čistém. On je tady v tomto neznalý a neumí se pohybovat ve financích, proto já jeho matka jsem to řešila. Poslalý na něj žalobu začl to řešit pan Judr Jaromír Baer,ajeremiášová 18 ,Ceské Budějovice. Potom rozhodce začal vymáhat další částku 12936kč plus příslušenství. Jak jsem se dozvěděla ,že tyto doložky jsou neplatné tak jsem žádala pana Bayera o navrácení částky i písemvě ani neodepsal ani na email se neozval. Několikrát jsese snažila sehnat na měj telefon ani to se mi nepodařilo. Proč Vám Píší já jeho matka zaplatila jsem vše já z mého důchodu, protože do ted je syn nezaměstnaný. Tato čáska dohromady dělá přes 26000kč což pro mě je hodně peněz a pan Bayer se neprávem obohatil na chudácích. Proto bych se chtěla s ním dohodnout o vrácení peněz a rozhodce byla paníJudr.Katarzyna Krzyszniak. je to z 10.5.02012 sps zn.E/2011/12220. Proto jsem se obrátila s prozbou o pomoc co ještě by se dalo s tím udělat. Nemám peníze na advokáta ,jsem v důchodu a vdova. Děkují s Pozdravem anna Bejdaková ,Krnovská 17,Opava,tel.737169652,email.abejdakova@seznam.cz

zn.E/2011/12220

Pokusit se domluvit s panem a paní advokátkou o vrácení peněz za bezdůvodné obohacení- Essox a doložka