Penny Market s.r.o.

#13462Na pokladně jsou bankovky vyřazené z oběhu

29.11.2016, před 7 lety

Viktorija Bronickaja

chci oznámit - že v oběhu peněz na pokladnách Penny Market v Řepích, Praha 6 při vrácení peněz pokladní dává bankovky vyřazené z oběhu. Takhle jsme obdrželi nazpět bankovku v nominální hodnotě 500, z roku 1993. Samozřejmě jsme si toho nevšimli hned, protože paní pokladní vracela 500 + 200 +100 a 500 byla úplně dole. Letmo jsme si prohlídli, že tam je šli. Zjistili jsme to až po příchodu domů. Přítel se dnes zašel do Penny zeptat , jak je možné, že takové peníze na pokladně vůbec mají a, nejenomže se potýkal s arogantním jednáním pokladní, dokonce i vedoucí pobočky mu oznámil, že to je vše naše chyba a že to cituji :" Co si myslíte, musíte to jako dokázat". Dokázat to samozřejmě nelze, na kamerách nebude nic vidět. Pro někoho je třeba 500 Kč úplně zanedbatelná částka, pro nás ovšem není. Chápu, že se prodavačka mohla splést, nejsme přece roboti, ale to následné chování mi opravdu nepřijde normální. A hlavně od vedoucího prodejny, který by měl jít příkladem všem zaměstnancům. Myslím, že arogantní chování do sféry služeb nepatří. Samozřejmě chyba je i na naši straně, že jsme si neověřili bankovku ihned, ale koho by to napadlo? Prodavačka MÁ POVINNOST zkontrolovat bankovky před tím, než je příjme do pokladny! A ne že je potom strčí dalšími zákazníkovi! Teď musíme ve vlastním čase jet a měnit bankovku do ČNB.Děkujeme za nákup "Hezky česky" a už nikdy víc!

Děkuji za vyřízení

V. Bronickaja

To by mne zajímalo jestli se toto dá vůbec nějak řešit. S arogancí zaměstnanců byste měli něco dělat. Děkuji