Společnost


BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Počet nahlášených stížností:53
Z toho za letošní rok:2
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 2 stížnostech.

#13621Nevznikl vám nárok na pojistné plnění

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

14 hodin 18 minut

Detail stížnosti

Publikováno
07.12.2016, před 3 lety

Martin Černý

Znění stížnosti

koupil jsem telefon v euronicsu a prodavač mi nabídl pojistění proti nahodilemu poškození libilo jse mi a připlatil jsi za to ..Bežel jsem v panelovém dome po schodech a telefon mi vypadl z přední kapsy kalhot a spadl na zem sklouzl se a propadl dírou mezi schodištem a výtahem ve 4 patře rozbitý totalně displej .. po vyřízení škodné udalosti přijel kurýr ve dne 5.12 ve 14hod telefon si ho vyzvedl a dne 7.12 ve 12 hod mi přišel email že je to zamítnuté z duvodu : za poškození zpusobené umyslně a nebo hrubou nedbalostí .. bylo mi řečeno že se dalo předvídat že mi vypadne z kapsy a měl jsem mít kapsy na zapínaní .. opravdu je předvídatelné že vam telefon vypadne z kapsy ??


Produkt

sony xperia m4 aqua


Požadované řešení

požaduji nový telefon nebo vrácení penez jinak to budu řešit soudní cestou


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
8.12.2016 08:39, před 3 lety

Práva a povinnosti smluvních stran jsou upraveny v pojistných podmínkách. V těchto podmínkách bývají zpravidla vymezeny výluky z pojištění, tedy případy, na které se pojištění nevztahuje. Bude tedy záležet, jaké výluky z pojištění byly mezi stranami sjednány.

Podnikatel musí spotřebitele před uzavřením smlouvy informovat o nabízené službě (pojištění) a o jejích hlavních vlastnostech. Neučiní-li tak nebo učiní-li tak nesrozumitelně, může to mít za následek, že se smlouva vyloží ve prospěch spotřebitele.

Šetření pojistné události je skončeno sdělením jeho výsledku osobě, která uplatnila právo na pojistné plnění. Spotřebitel může následně požádat o zdůvodnění zamítnutí pojistného plnění. Toto zdůvodnění musí být v písemné formě a mělo by z něho být jasné, proč bylo pojistné plnění zamítnuto.

K mimosoudnímu řešení sporů mezi pojišťovnou a spotřebitelem (pojistníkem, pojištěným, oprávněnou osobou) v neživotním pojištění je příslušná Česká obchodní inspekce. Českou obchodní inspekci lze kontaktovat na adrese: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Více informací naleznete na www.coi.cz, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Podmínkou zahájení postupu mimosoudního řešení sporu před Českou obchodní inspekcí je skutečnost, že se stěžovateli nepodařilo vyřešit spor přímo s pojišťovnou.

Společnost BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. se rozhodla nevyužít možnosti řešení sporů přes veřejný portál Vasestiznosti.cz. Nadále je ochotna s nespokojenými zákazníky komunikovat prostřednictvím své infolinky na telefonním čísle 234 240 234 nebo písemným kontaktem na adrese Plzeňská 3217/16, 150 00 Praha 5. Vzhledem k tomu, že je námi poskytovaná služba založena na principu dobrovolnosti, bude stížnost uzavřena.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitel může obrátit na naši spotřebitelskou poradnu na telefonní lince 299 149 009.