Helvetia Apotheke d.o.o.

#14568Výzva k okamžité úhradě dlužné částky

26.01.2017, před 7 lety

Zdeněk Nyč

Dobrý den, manželka jednoho dne měla telefonát od společnosti Helvetia, kde ji po dlouhém vnucování přesvědčili na odebrání zkušebního vzorku léků pro dítě na klouby za zvýhodněnou cenu. Bohužel po nějaké době přišel další balík s produktem, ač jsme nic neobjednávali. Jelikož jsme nebyli přesvědčeni o úplné účinnosti produktu, manželka vrátila balíček s průvodním dopisem, kde požadovala odstoupení od dalšího zasílání produktů společnosti Helvétia Apotheke. Pro zrušení dodávek manželka požádala i emailovou cestou. Podací lístek z české pošty pro jistotu schovala. Dnes manželce přišel dopis od společnosti Credit Expres, která se prohlašuje za zastupitelskou firmu pověřenou plnou mocí od Helvetia Apotheke, na vymáhání dlužné částky. Byl bych velice rád, kdyby mi bylo vysvětleno, na základě čeho je moje žena kontaktována vymahačskou firmou o okamžité uhrazení dlužné částky, když první balíček byl řádně uhrazen a druhý byl vrácen Českou poštou, na což máme doklad. Dále bych chtěl požádat o zrušení dlužné částky, která neexistuje.

Děkuji

Zdeněk Nyč

ArthroPrim Rapid

Zrušení jakési dlužné částky, nekontaktování ze strany Helvetia na odběr dalších produktů, vymazání telefonního čísla mé ženy z databáze potenciálních klientů společnosti Helvetia Apotheke