A-LIGHT s.r.o.

1 měsíc 9 dnů 1 hodina

05.02.2017, před 7 lety

Anna Žádníková

V květnu 2016 jsme u výše uvedené firmy zakoupili barevné RGB osvětlení do bazénu. Po montáži nesvítilo. Proběhla reklamace, cca po měsíci jsme obdrželi zařízení jako funkční – sice svítilo, ale pouze jedna barva (zelená) bez funkce přepínání barev. Následovala další reklamace (zase cca měsíc), ale zase svítila pouze jedna barva (tentokrát červená) bez funkce přepínání barev.
Oznámili jsme tuto skutečnost prodejci.
Následoval omluvný e-mail (v příloze) s výzvou k vrácení zboží. Zboží jsme vrátili a obdrželi „dodací list“ (při předchozích reklamacích nám byl vždy vystaven reklamační protokol) s poznámkou o vrácení zboží a vystavení dobropisu.
Na základě těchto dokumentů jsme nabyli dojmu, že je obchodní záležitost ukončena, u jiného dodavatele jsme zakoupili jiné (a funkční) osvětlení a očekávali jsme vrácení peněz (jedná se o 5226,- Kč). Ale dodavatel nám po nějaké době oznámil, že je zařízení funkční, máme si jej vyzvednout a nic se nám vracet nebude. Následně mezi námi proběhlo několik e-mailů, dodavatele jsme dvakrát doporučeným dopisem vyzvali k vrácení peněz, ale on trvá na svém.

Světelný zdroj, LED žárovka. PAR56, barevná multicolor - kat. číslo 0060527; dálkové ovládání - kat. čís.0060522; přijímač signálu dálkového ovládání - kat. č. 0060542

Vrácení peněz