Kaufland Česká republika v.o.s.

#14851Klamání zákazníka u pultu se salámy a sýry

9 dnů 2 hodiny

16.02.2017, před 9 dny

Nikola Panc

Dnes 16.2.2017 jsem si na pultu se salamy a syry v Karvine koupila krajeny Horacky syr. Po rozbaleni balíčku doma jsem zjistila že mezi horackym sýrem se nacházejí take plátky eidamu a ne málo. Jelikož eidam je úplně jiný sýr a také úplně v jiné cenové kategorii klamete a okradate zákazníka. obratim se dale na prislusne urady.

Horacky syr x eidam

Udělejte si tam pořádek!

17.2.2017 08:19, před 9 dny

Jestliže zakoupená věc nemá očekávané vlastnosti, je třeba ji reklamovat u prodávajícího. Spotřebitel by v tomto případě měl nárok na dodání nové věci bez vad, a nebylo-li by to možné, má nárok na odstoupení od smlouvy. K uplatnění reklamace není potřeba předložit doklad o zaplacení. Je však ale nutné prokázat, že zboží bylo zakoupeno u prodávajícího.

Spotřebitel, který je přesvědčen, že došlo k porušení ustanovení zákona o ochraně spotřebitele, se může obrátit na regionální či ústřední inspektorát České obchodní inspekce. Adresy jednotlivých inspektorátů lze najít na www.coi.cz. Podnět lze podat i elektronicky přes elektronickou podatelnu ČOI na adrese www.coi.cz.

17.2.2017 10:09, před 8 dny

Vážená zákaznice, děkujeme za Váš podnět.

Rádi bychom ho s Vámi dořešili k Vaší spokojenosti. Nebude-li Vás to obtěžovat, kontaktujte nás prosím na naší bezplatné zákaznické lince 800 165 894 nebo e-mailem na service@kaufland.cz.

Zákaznické centrum, Kaufland Česká republika v.o.s.