CZC.cz s.r.o.

#15333Zrušená objednávka, lživé jednání, neproplacení dobropisu.

24.03.2017, před 7 lety

Kristián Petráš

Objednal jsem použitý monitor s roční zárukou ( LG 34UC88 ), za 13 576Kč včetně přepravy ( cca 85Kč ). Peníze jsem ihned převedl skrze platební bránu. Tři dny jsem čekal a nic nedorazilo. Poté jsem si všiml že v mém účtu na czc.cz mám vystavený dobropis na celou částku. Leč nikdo mi nevolal ani nenapsal email s vysvětlením a informací. Tak jsem zavolal na infolinku. Dva dny zjišťovali co se děje, že je to divné a že nemají o tom žádné informace. A pak mi řekli že při balení zjistili že nefunguje a tak objednávku stornovali a vystavili dobropis. ( Jsme přesvědčen že si monitor vzal někdo ze zaměstnanců a nebo měli blbě uvedenou cenu ). Dal jsem jim číslo účtu kam mají peníze navrátit a operátorka skrze email slíbila že do dvou pracovních dnů mi peníze odešlou. Dnes je to 8 dní a peníze jsem stále neobdržel. ( Včera tedy sedmý den mi na infolince potvrdili že peníze stále neodeslali ). Mám za sebou dobrých deset hovorů na infolinku kde mi jen neustále lžou, omlouvají se a vymlouvají na vše možné. Je zřejmé že peníze zdržují záměřně a zneužívají postavení na trhu. Něco jako férové jednání atd. u nich neexistuje a dávejte si na ně VELKÝ pozor! Dále porušili tímto jednáním několik zákonů ale to si případně nechám pro Českou obchodní inspekci kde brzy podám stížnost jestli nebudou peníze urychleně navráceny.
Toto byl poslední nákup u nich a jako soukromá osoba, tak i jako podnikatel jsem u nich přestal nakupovat!

Produkt: LG 34UC88 kod: 192921b1

Okamžité navrácení peněz ( proplacení dobropisu ) a telefonická omluva od manažera.