DIGI Czech Republic, s.r.o.

#15578Odstoupení od smlouvy DIGI Czech

12.04.2017, před 7 lety

Hana Rýdlová

Věc : Žádost o odstoupení od smlouvy u fa DIGI CZ č. 54000640

prosím o pomoc při řešení sporu o odstoupení od smlouvy mezi fa DIGI CZ s.r.o. a paní A. R. , bytem K .
Dne 24.2. paní operátorka z fa DIGI CZ nabídla možnost balíčku HBO s doplatkem údajně 50 Kč .
Paní špatně slyší tak s nabídkou pravděpodobně souhlasila, ale pak se ji to nezdálo.
Písemně nic nepodepsala. Jedná se klamavé jednání.Původní smlouva je z roku 2008.
Po domluvě jsme dne 7.3. 2017 zaslali písemně fa DIGI CZ do Brna žádost o ukončení smlouvy č. 54000640.
Žádost došla v zákonné lhůtě 14 dní dle obchodních podmínek do fa DIGI CZ dne 8.3. , kde mi to bylo emailovou korespondencí potvrzeno .
Bohužel firma nám smlouvu nechce ukončit a navíc ji prodloužila i s navýšením balíčku HBO na dalších 24 měsíců. Požaduje 20% součtu měsíčních odměn. Tvrdí , že žádost byla poslána pozdě.
Přitom v obchodních podmínkách má možnost odstoupení od smlouvy do 14 dní.

Požadujeme okamžité odstoupení od smlouvy se zpětným datem k 8.3.2017 , nemíníme platit navýšenou službu a nemáme zájem o služby fa DIGI.
Emailová komunikace ani telefonická bohužel s nimi není v pořádku. Nedodržují obchodní podmínky. Nyní navýšili cenu na 628 Kč z původních 299 Kč. Nesouhlasíme s novou smlouvou , žádáme odstoupení od smlouvy.

Odstoupení od smlouvy fa DIGI 54000640

Okamžité odstoupení od smlouvy , zrušení služby DIGI.