BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

#15710Pojištění přístroje

2 dny 22 hodin

22.04.2017, před 7 lety

Lenka Hendrichova

Nelibi se mi chovani teto pojistovny,t mobile mi nabidl samozrejme pojistku a ja si ji vzala,jelikoz s pojistkou predtim sem nemela problem( driv se pristroj prinesl na pobocku t mobile oni zapsaly pojitnou udalost a nebyl s tim problem),nyni to clovek musi resit sam primo s pojistovnou,takze se mi stala vec,byly sme s kamaradkouna vyjizdce na konich,a v dobe kdy nemel jet autobus bohuzel jel,ja strcila telefon do kapsy kone sme popohnaly abychom mohly uhnout ze silnice a bohuzel az po chvily sem si vsimla ze telefon nemam,kdyz sem ho nasla bohuzel podle vseho prejety nejakym motorovym vozidlem,pojistovna se vyjadrila,ze mobil vypadl z nezajistene kapsy tutiz vec byla predvidatelna a tim padem nedostanu ani korunu.

U druheho pristroje ktery mam na pojistovne,je zajma jen to proc sem telefon nedala na pojistovnu uz kdysi,jen jim porad dokola musim vysvetlovat to ze mobil sem mela na zarucni oprave a nejak sem si na papire nevsimla toho ze mi tam chlap z t mobile zaskrtl to ze pokud zaruku neuznaji tak souhlasim s tim ze to nahlasi na pojistovnu...porad dokola jim pisu vysvetleni,a uz druhy mozna treti den chteji opet vysvetleni ale opravu telefonu nikdo neresi.

Zabivani se timto problemem,bohuzel nejsem jedina.byla bych rada aby se s timto neco konecne delo,clovek se nema kam dovolat..