Společnost


INTELEK spol. s r.o.

Počet nahlášených stížností:5
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

50%
50%
Toto skore je založeno na 2 stížnostech.

#16096Mobilni telefon iget bv6000

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 16 dnů 19 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
17.05.2017, před 5 lety

MICHAL VASICEK

Znění stížnosti

Telefon byl reklamovan 2x na stejnou zavadu. Reklamace neuznana po tovarnim nastaveni neprojevuje zavadu reklace zamitnuta. Po 14 dnech mam stejnou zavadu, a jdu ho zas po treti reklamovat. Zajimalo by me jak ho dali do tovarniho nastaveni kdyz nejde zapnout ani na nabijecce nereaguje. Posledni cislo reklamace RMA17-02585 . Premyslim o znaleckem posudku a necham to prosetrit.


Produkt

Iget Blackview BV 6000, seriove cislo BV6S16101243


Požadované řešení

Oprava nebo novy kus.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
19.5.2017 10:09, před 5 lety

Uplynulo-li od zakoupení a převzetí zboží více než 6 měsíců, musel by v případě soudního sporu spotřebitel prokázat, že zboží bylo vadné při převzetí. Pokud tedy bylo rozhodnuto o reklamaci jako o neoprávněné, ale spotřebitel se závěry reklamace nesouhlasí a dožaduje se nápravy, musí důvody zamítnutí reklamace rozporovat. Silným a přesvědčivým důkazem o tom, že reklamace nebyla vyřízena řádně, je posudek soudního znalce z oboru. Prokáže-li posudek nedůvodnost zamítnutí reklamace, má spotřebitel právo požadovat nápravu nebo má možnost přímo odstoupit od smlouvy, protože jeho reklamace nebyla vyřízena řádně a včas. Odstoupením od smlouvy se závazek ruší od počátku a strany si vrátí to, co si plnily. Kromě toho má také spotřebitel právo na náhradu účelně vynaložených nákladů spojených s reklamací (tedy včetně proplacení znaleckého posudku). Seznam soudních znalců je možné vyhledat mimo jiné na webové adrese www.dtest.cz/soudni-znalci.

Nepodaří-li se vyřešit spor smírnou cestou, má spotřebitel možnost využít mimosoudního řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Reakce společnosti

Publikováno
19.5.2017 10:56, před 5 lety

Dobrý den,
v případě výše popsané reklamace je vhodné/nutné poslat telefon i včetně příslušenství. Předchozí reklamace došly bez příslušenství (nabíječka, USB kabel). Telefon po připojení na referenční nabíječku s nabíjecím kabelem se začal po určité době znovu nabíjet z podvybitého stavu a následně šel telefon opět spustit.

Vyjádření dTestu

Publikováno
4.7.2017 08:42, před 5 lety

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Vyjádření dTestu

Publikováno
3.8.2017 09:02, před 4 lety

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.