PPL CZ s.r.o.

#16193Neprofesionalita

23.05.2017, před 7 lety

Tomáš Horský

V pátek 19.5. mi bylo oznámeno, že v sobotu dostanu zásilku, za celou sobotu nic, v pondělí nic, tak odpoledne volám, kde teda mám zásilku, takže to zařídí paní/slečna na telefonu (sláva). V úterý ráno sms 13-15 hod okno, tak si přizpůsobím ostatní věci, abych byl doma a ono NIC, tak volám zase na dispečink, že ho nemůže sehnat ... kupodivu proto volám, já ho taky nemohl sehnat.... dorazil po 17:00, zrezlý omlácený auto, jak otevřel dveře, polovina věci tam byla sesypaná něco vypadlo i ven (ještě, že jsem neměl křehkou zásilku ...). Nechal mě borec čekat 15 minut, aby si srovnal ten bordel, co tam měl a až pak mi laskavě vydal mojí doporučenou zásilku, no ušpiněná jako prase.

-----------
Před tím jsem to přešel, ale přidám i dopravu matrace před měsícem ... přijelo "auto" -> vyřazenej mrazák na přepravu uzenin (bez potisku) bo co to bylo, že tam normálně vozí kotle, ještě že měla dvojitý obal, ten silnější na přepravu byl roztržený, samozřejmě jsem si to zkrontroloval. Jinak tenhle borec to přijel taky o několik hodin později a to, že tu bude za 30 minut - znamená, že si počkáte 1,5 hoďky ...

Pokud bydlíte v Řevnicích a okolí, PPL rozhodně NE!
Je to banda lemplů a neprofesionálů, kvůli jednomu takovému musíte několikrát přeorganizovat den, protože mezitím máte samozřejmě domluveno něco dalšího s dalšíma lidma.

autodoprava

Uvádějte časové okno v kterém opravdu přijedete (ani jednou se tak nestalo).
Pokud nestíháte, dejte vědět!
Používejte gumicuky aspoň, pokud řídíte jako prase!
Ukliďte si v autě, ne všechno musí být špinavé, zákazník nemá montérky kvůli PPL na sobě!
Nenechávejte lidi čekat, pokud máte problém, vyřešte zásilku a pak si řeště vlastní problém!