Doskočilová Žaneta

#1623Odstoupení od smlouvy

3 měsíce 18 dnů 3 hodiny

10.12.2013, před 10 lety

Mirka Horáková

Na základě zakoupení kuponu na seznam.tip jsme získali dřevěnou postel z masivní borovice, vnitřní rozměr 90, 120, 140 nebo 160 × 200 cm, pěnovou matraci o výšce 14 cm a laťkový rošt. Barva borovice.Vzhledem k tomu, že se situace v rodině změnila, snažila jsem se už před objednáním spojit s pí.Doskočilovu a domluvit se stornování. Pí. Doskočilová se bohužel zapírá a po telefonu nechce nic řešit,zahájili jsme tedy e-mailovou komonikaci, která k ničemu nevedla. Pí. Doskočilová tvrdila,že jí obtěžujeme a ať uděláme objednávku, to jsme učinili a očekávali doručení postele. Vzhledem k tomu, že řidič přivezl postel a matraci,která byla v šíři 180cm, rozhodli jsme se využít práva vrátit zboží ve 14 denní lhůtě. Toto jsme sdělili i řidiči, který nám dal podepsat formulář,do kterého jsme uedli, že odstupujeme od smlouvy,řidiš nám neumožnil zhotovení fotodokumentace,matraci dosti nevhodným způsobem naložil zpět do auta. Vše jsme začali řešit s pí.Doskočilovou,která nechce uznat doklad od řidiče nebo si to alespoň myslím, protože stále tvrdí, že jsme zásilku nepřevzali. Na základě Vašich rad jsme pí.Doskočilovou kontaktovali a požadovali návrh řešení-vše zbytečné.Proto bych ráda požádala o pomoc touto cestou.

Dřevěná postel z masivní borovice, vnitřní rozměr 90, 120, 140 nebo 160 × 200 cm, pěnovou matraci o výšce 14 cm a laťkový rošt. Barva borovice.

Odstoupení od smlouvy a navrácení kupní ceny. 4690 - 340 za dopravu.
Tedy částku 4350 Kč.