Rezek Zdeněk

#1668Nevrácené peníze

16.12.2013, před 10 lety

Dagmar Tomanová

2.9.2013 jsem na předváděcí akci v hotelu"S" v Děčíně zakoupila zboží, indukční vařič, ke kterému jsem jako dárek dostala pakáč a konvici, teprve doma jsem zjistila, že jsem udělala chybu a tak dne 5.9.2013 od smlouvy písemně odstoupila, zboží vrátila. Dne 11.9.2013 jsem obdržela doporučený dopis od této společnosti, že vše proběhlo vpořádku, odstoupení bylo přijato, veškeré zboží převzato, částka 5999Kč mi bude vrácena. Volala jsem do firmy a asi omylem mi zvedly telefon a paní mně ujistila, že v zákonné lhůtě 30 dnů mi budou peníze vráceny. Když mi peníze po této lhůtě nepřisly, znovu jsem volala do firmy, ale už mi telefon nebrali. Dne 23.10.2013 mi přišel znovu doporučený dopis, že se mi omlouvá sám majitel a navrhl mi splátkovou dohodu, že mi bude po 1000Kč dluh splácet, vždy každý týden, a toto mi poslal s tím, že mu mám podpisem toto odslouhlasit, toto jsem rezolutně odmítla doporučeným dopisem a dodnes mi peníze nepřišly. 3.12.2013 jsem do firmy poslala předžalobní výzvu, ale tato se opět obešla bez odezvy, firma dělá stále "mrtvého brouka".

Vše jsem v řádně lhůtě vrátila v původním stavu a proto bych přivítala peníze, které jsem firmě při nákupu dala hotově.