Společnost


COMFORT ENERGY s.r.o.

Počet nahlášených stížností:98
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

85%
15%
Toto skore je založeno na 28 stížnostech.

#1678Zneužití, spíše vymyšlení plné moci

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

8 měsíců 28 dnů 19 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
17.12.2013, před 10 lety

Barbora Belšanová

Znění stížnosti

Spolecnost Comfort energy, mi zrusila odberove misto elektriny u spolecnosti Centropol, ktera me za to chtela sankcionovat. Spolecnost Comfort energy vystupuje s jakousi plnou moci, kterou jsem v zivote nepodepsala a s touto spolecnosti jsem nikdy nejednala. Shodou okolnosti se toto deje v okamziku, kdy jsme prodali nemovistost, ve ktere toto odberove misto je. Nevim jak je toto mozne. Spolecnost Comfort energy stale vyrizuje jine telefonaty - cca 20-ti minutove cekani na lince a doposud nezareagovala na muj email. Doproucene jsem dnes odeslala Zadost o odstoupeni od smlouvy a zruseni plne vule.


Produkt

dodavatel elektriny Comfort energy


Požadované řešení

Rada bych zjistila, kde prisli k plne moci a jak je mozne tak jednoduse zrusit odberove misto u jine spolecnosti, aniz by o tom dana osoba vedela. Spolecnost Centropol me informovala, pouze sms a zrusila to aniz by cekala na moji reakci.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
20.1.2014 10:41, před 10 lety

Pokud nebyla plná moc udělena, není třeba ji odvolávat ani odstupovat od smlouvy, která nebyla sjednána. V případě, že došlo ke zneužití osobních údajů, doporučujeme podat trestní oznámení pro neoprávněné nakládání s osobními údaji dle § 180 tretsního zákoníku.
Pokud by došlo k uzavření smlouvy, je možné ji vypovědět ještě 5 dní před zahájením dodávek energií dle § 11a energetického zákona.

Vyjádření dTestu

Publikováno
15.9.2014 13:00, před 9 lety

Společnost COMFORT ENERGY s.r.o. byla o podaných stížnostech informována. Bohužel doposud neprojevila zájem se ke stížnostem vyjádřit, proto jsme se rozhodli případy uzavřít z důvodu nereakce podnikatele.