Interdate S.A.

#16963Neopravněně naúčtovaný poplatek

11 dnů 2 hodiny

15.07.2017, před 7 lety

Zdeněk Rampa

Dne 29.11.2016 jsem si na této seznamce koupil členství v hodnotě 180kč na jeden měsíc. Po několika týdnech jsem zjistil, že je to ztráta času a tak jsem tuhle seznamku již dále nenavštěvoval. Dnes 15.7.2017 jsem otevřel email,který často nevyužívám, a tam jsem dostal platební upomínku k zaplacení částky 2 692,00 CZK ke dni 21.7.2017 za 6 měsíční členství, které jsem si neobjednal.Při pátrání na internetu jsem zjistil, že se členství automaticky prodlužuje čehož jsem si nebyl vědom. Zatím jsem nepodnikl žádné kroky doufám že se to vyřeší zde. Výše uvedenou částku jsem zatím nezaplatil.

Interdate S.A. / www.c-date.cz Referenční číslo: CZ-2017-06-27-154429992-CDATE-DN pod IP-adresou: 37.48.7.247

Myslím si že řešení by mělo být toto: Firma si nechá 180kč které jsem zaplatil za měsíční službu,dále smaže učet z jejich databáze a přestane po mě vymáhat částku 2 692,00 CZK jelikož jsem jejich služeb přestal využívat v průběhu měsíce prosince 2016 . Případně navrhnout jiné řešení které povede k okamžitému zrušení členství