#17816Neoprávněně naúčtovaný poplatek 4992,-kč za členství + žádost o pomoc při zrušení členství

8 dnů 2 hodiny

06.09.2017, před 7 lety

Barbora Novotná

žádám Vás o pomoc při zrušení mého členství a navrácení neoprávněně strženého poplatku ve výši 4992,-kč přímo z mého účtu.

Níže přeposílám emailovou korespondenci s firmou be2 S.a.r.l. a s Academic Singles.

v pátek jsem Vás žádala o zrušení profilu a vrácení neoprávněně stržené částky z mého účtu.

Přišla mi odpověď, že do 48 hodin mou žádost vyřešíte, stále se však nic neděje.

Pokouším se proto ještě jednou domluvit smírčí cestou. Věřím, že co jsem si přečetla v recenzích pravda není, že vaše jednání a přístup k zákazníkovi je opravdu seriózní, tak jak inzerujete.

Posílám formulář:

Komu be2 S.à.r.l., zákaznický servis/odstoupení od smlouvy, 13 rue du Commerce, L-1351 Luxemburg, Luxemburg:
— Tímto odstupuji od mnou uzavřené smlouvy o nákupu poskytnutí následující služby
— Objednáno dne /Obdrženo dne:______31.8.2017. Obdrženo dne 1.9.2017__________________
— Jméno spotřebitele/spotřebitelů: _____Barbora Novotná
— Adresa spotřebitele/spotřebitelů: _________Krátká 9322, 765 02 Otrokovice________________
—Datum: ___dne 5.9.2017_______________________
Neoprávněně stržený poplatek ve výši 4992,-kč 31.8.2017 z účtu: 670100-2203056329/6210

Požadované řešení:
Odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, ukončení veškerých závazků mezi mnou a společností be2 S.a.r.l. a vrácení částky 4992,-kč zpět na uvedený účet.

Očekávám rychlou reakci a vyřešení celé záležitosti, tak, abych nebyla, vaším případným neseriózním jednáním, donucena toto řešit právní či soudní cestou.

S pozdravem,

---------- Původní e-mail ----------
Od: barbora novotná
Komu: Service CZ
Datum: 1. 9. 2017 15:42:11
Předmět: Re: Zajímá se o Vás Jaar

žádám o okamžité zrušení mého statusu na Vašich stránkách a okamžité vrácení peněz 4992,-kč, které byly neprávem strhnuty z mého účtu.

zaplatila jsem 192,-kč a strhlo se mi 4992,-kč - je to nepředstavitelné a doufám, že jen nějaký omyl.

Jsem samoživitelka a matka od 3 dětí a tato částka je pro mě likvidační.

děkuji za pochopení a urychlené vyřízení mé žádosti,

608 600 307

---------- Původní e-mail ----------
Od: Academis Singles Customer Service
Komu: barbora novotná
Datum: 1. 9. 2017 16:01:18
Předmět: [Ticket#2017090110015425] re: Žádost o okamžité zr [...]

Vážený clene be2,

dekujeme Vám za zprávu.

Náš zákaznický servis Vám zodpoví otázku v nejbližším možném termínu.

Odpoved obdržíte za nedlouho, zpravidla do 48 hodin.

Kdykoliv také mužete požádat o pomoc kliknutím na odkaz “Často kladené dotazy” na našich stránkách. Zde také najdete informace o tom, jak svuj profil používat spolu se spoustou dalších zajímavých témat.

S přátelským pozdravem
Academic Singles zákaznický servis
____________________
e-mail: zakaznickyservis@academic-singles.cz

be2 S.à.r.l. 13 rue du Commerce, L-1351 Luxembourg
Commercial Register , B 123206
Managing Director: Laetitia Pateau

Zrušení mého profilu na stránkách Academic Singles a vrácení neoprávněného poplatku 4992,-kč

požaduji zrušení okamžité zrušení členství v Academic Singles a vrácení částky 4992,- zpět na můj účet.

moc děkuji za pomoc v zoufalé situaci.