Comgate a.s.

#17914Neoprávněné účtování poplatku za službu

14 hodin 25 minut

11.09.2017, před 7 lety

Zdeňka Richterová

Dobrý den, v posledním vyúčtování, tedy za srpen 2017, mi byla započítána položka od jako SMS platba - různé od 90309099 v hodnotě 297,00 Kč. Z mého pohledu je to podvod! Služba se mi načetla neoprávněně,aniž jsem si tuto službu objednala. Žádná služba nebyla provedena, naopak mi to jenom načetlo úhradu za danou službu za 3 týdny v měsíci srpnu 2017. Mobilní číslo mám vedené u společnosti T-mobile a oni nedokáží vyřešit účtování třetí strany.
Prohlížela jsem si na internetu (připojení přes wifi) možnosti antivirové ochrany a najednou se mi objevilo hlášení o tom že mám zavirovaný telefon. Chtěla jsem to vymazat a na jednou mi přišla tato SMS:FOR ANTIVIRUS -6:1483881707mb35127092755:89-
Kliknutím na Odeslat potvrďte, že chcete viry smazat. Tak jsem to odklikla a přišla mi tato sms:Nakoupili jste Antivirus za 99CZK. Dekujeme Vam! Stazeni?: http://bit.ly/AndDef Podpora plateb: support@medianetpay.com. . Děkujeme Vám. Stazeni?:http:/bit.ly/AndDef.
Jedná se o podvod. Chci vrátit peníze na účet a nechápu, jak takový podvodníci mohou dále bez potíží v ČR fungovat.
Děkuji.
S pozdravem
Zdeňka Richterová

McSecure, ComGate Payments, 903 19 099

Navrácení peněz na za neoprávněně účtovanou službu.