HECHT MOTORS s.r.o.

#17996Sekaci trakturek nejde nastartovat jiz potreti

15.09.2017, před 7 lety

Adam Adamik Kodejš

Dobry den zakoupil jsem u vas (Roudnice nad Labem ) sekacku trakturek, ktery po 20 minutaach sekáni jsemvypnul kvuli vysypani koše a pak uz nenastartoval po dovolaní do servisu prijeltechnic s vedoucim stim ze namaji jak trakturek odvezt a hodinu zkouseli vse moznei nemozne pomarnych pokusech volali nekomu kdo jim necoporadil ale ani tak to neslo potom se zniceho nic traktor nastartoval byl jsem rad panove odjeli pak jsem sekal jeste jednou a stalo se podobne ale po pokusech se podarilo zas nastartovat a dnes bohuzel ani hned na zacatku se nepodarilo volal jsem do servisu rekli ze az v pondeli se nejak domluvi s vedoucim a ja jsem rikal ze takto to nejde delat ze uz je to potreti chtel nejak resit problem treba dovezenim noveho traktoru misto tohoto protoze potrebuji sekat ale domluva zadna to pry nejde musite to resit jako reklamaci ano to chapu ale kolikrat to mamjeste resit vzdyt toto naplnuje podminky na odstoupeni od smlouvy a vraceni penez pokud tedy nejde jinak budu muset celou vec dat do tv treba cerne ovce tom skoci jako nic tedjsem mluvil s pani Fialovou pokud se pry nedohodneme pristi tyden celou vec natoci do reportaze a verte tomu nebude to bezplatna reklama bohuzel myslel jsem ze Hecht je na u rovni a mozna lepe nez Mountfield zatim jsem zklaman ADAMIK KODEJš 777705111

okamzita vymena trakturku nebo vraceni penez