T-Mobile Czech Republic a.s.

#18789Roaming / Klamavá informace

24.10.2017, před 6 lety

Ondřej Machač

Dcera jela se školou na 14 dní do itálie. V domění, že díky EU je roaming zrušen a volá se dle daného tarifu z Česjého čísla z Itálie do ČR. Pro jistotu jsem s dcerou šel do prodejny T-Mobile v Olympia Brno, s dotazem jak to tedy je. Bylo nám sděleno, že v rámci EU voláme z ciziny domů za stejných podmínek jako u našeho tarifu. Tedy v rámci T-mobile volání zdarma a sms do všech sití zdarma. S toutou informací nám dcera následně volala každý den z itálie i celé rodině a provolala 600min s tím že volání do sítě T-mobile CZ v EU v rámci tarifu je zdarma. Následné vyúčtování přes 2000,- mě zděsilo. Na prodejně mi bylo řečeno, že sice dle tarifu je to stejné, ale volal jsem z jiné sítě takže za každou minutu platím něco přes 3,-. Bohužel toto nám nikdo při konzultaci v prodejně neřekl, naopak nás uvedl do omylu, že voláme za stejných podmínek jako v ČR, tedy v rámci T-Mobile zdarma. Na prodejně mibylo sděleno ať napíšu a podám stížnost a potom my budou moci vyhovět. Prosím tedy o pomoc správné formulace této stížnosti. Děkuji

Tarif/Roaming

Zrušení naúčtováané částky za volání z itálie do sítě T-Mobile , jelikož kvůli klamavé informaci od pracovníka T-Mobile jsme si mysleli, že voláme ze země EU do ČR za stejných podmínek jako při tarifu doma. Tedy hovor T-Mobile do sítě T-Mobile zdarma. Kvůli této klamné informaci nehodlám platit naúčtovanou sumu.