Slevomat.cz, s.r.o.

#18824Neodpovídající plnění - vyhýbání se odpovědnosti - vtipné vyřešení

26.10.2017, před 6 lety

Petr Pokorný

K narozeninám jsem od přítelkyně obdržel voucher na "Romantika v Mariánkách s polopenzí a procedurami" **** Hotel Morris.

Celý pobyt byl až na světlé vyjímky katastrofa. Proto jsme sepsali konkrétní reklamaci tohoto pobytu hned v den návratu (kopii e-mailu rád zašlu).

Zástupce slevomatu působil ochotně, že se celou věcí se bude zabývat. 10 dní se nic nedělo, takže jsme se připomněli.

K našemu údivu se najednou celá reklamace vyřešila do druhého dne připsáním 600 kreditů (platných 6 týdnů) na náš účet na Slevomatu. Cena pobytu byla 4890 Kč. Odkaz na podmínky refundace posílají až v době, kdy je není možné aplikovat. Vyviňují se jako zprostředkovatelé, smlouvu jsme neuzavřeli s nimi, odeslane penize pres ne jen prochazeji... A další fráze podobného typu. Fakturu za voucher nám do dnešního dne nikdo nezaslal.

S vyřešením reklamace v této podobě nesouhlasíme, zaslali jsme podnět k vymazání připsaných kreditů, a jako spotřebitelé se cítíme poškozeni klamavou nabídkou. Slevomat neprojevil zájem se tím vůbec zabývat i když v našem termínu pobytu se objevili v hodnocení pobytu popisy stejných závad. Prokazatelně se nejedná o náhodu.

Jsme otevřeni rozumnému a korektnímu návrhu řešení reklamace.

Romantika v Mariánkách s procedurami a polopenzí

Poměrná finanční kompenzace