#19231Neoprávněná platba z mého účtu

14.11.2017, před 6 lety

Gabriela Franceschi

Komunikace s Academicsingles:

Žádám o zrušení VIP ČLENSTVÍ, za které jste si neoprávněně vyinkasovali bez mého vědomí a souhlasu mým podpisem z mého účtu 2247,-Kč na několik měsíců předem, zaplatila jsem si jeden měsíc na zkoušku a o další jsem zájem neprojevila a ani nehodlám. Pidala jsem oznameni a stuznost v bance a memu pravnimu zastupci a zastupcum D-testu. Bez upozorněni a dohody je Vaše chování proto zákonne a podám trestní oznámení a oznámení do médií i způsobech Academicsingles, pokud ne přistoupíte na výše požadované řešení. S pozdravem Gabriela Franceschi

...a přišla mi jen automatická odpověď:Vážený uživateli,

děkujeme za Vaši zprávu.

**Tato zpráva je automatizovanou odpovědí. **
*** Pokud Vám tahle odpověď nepomohla, prosím odpovězte přímo na tento email. ***

Je nám velice líto, že si svůj profil přejete smazat.

Profil si po přihlášení můžete jednoduše vymazat kliknutím na kruhovou ikonu fotografie, následně na možnost "Nastavení" a "Smazat můj profil".

Emailové notifikace budou zastaveny do 48 hodin. Smazání profilu je nezvratné.

Děkujeme Vám za užívání služeb Academic Singles!

**Tato zpráva je automatizovanou odpovědí. **

S pozdravem,
Zákaznický tým Academic Singles

be2 S.à.r.l. – 13 rue du Commerce  – L-1351 Luxembourg
Číslo zápisu v OR: B 123206
Generální ředitel: Laetitia Pateau

...a tak jsem psala znovu:
Dobrý den, děkuji za Vaši rychlou odpověď, ale zadala jsem v řešení problému s Vámi nejen ukončení členství, které jste prodloužili bez meho souhlasu a vědomi, ale i o navrácení částky 2247,-Kč, které jmi byly vybrány bez mého vědomí.Pokud nedojde k vy řešení celeho mého požadavku, předám vše právníkovi a mediálním prostředkům. Prodloužení členství bez mého vědomí je evidentnim podvodem a vybráni částky 2247,-Kč bez mého vědomí je krádeží.  ŽÁDÁM O NAVRACENÌ TETO ČÁSTKY ZPĚT NA MŮJ ÚČET.  S pozdravem Gabriela Franceschi

...A NIC .žádná další reakce ze strany Academicsingles

[Ticket#2017111410007094]...POD TÍMTO MI BYLA ZASLÁNA AUTOMATICKÁ ODPOVĚĎ:

žádám Vás o pomoc a řešení  při zrušení mého členství a zkrácení úvazku na pouhý jeden měsíc, který jsem řádně uhradila z mého účtu. Prodloužení členství mi nebylo řádně oznámeno a stejně tak mi nebyl zaslán ani ceník služeb. Přesto mi byla zaslána upomínka o nezaplacení VIP členství na tři měsíce Objednávala jsem členství na jeden měsíc a ten jsem uhradila o další prodloužení zájem z mé strany nebyl a ani jsem ho nestvrdila svým souhlasem a podpisem. Posílám formulář: Komu be2 S.à.r.l., zákaznický servis/odstoupení od smlouvy, 13 rue du Commerce, L-1351 Luxemburg, Luxemburg: — Tímto odstupuji od mnou uzavřené smlouvy o nákupu poskytnutí následující služby  — Objednáno dne /Obdrženo dne:______10.9.2017. — Jméno spotřebitele/spotřebitelů: _____Gabriela Franceschi — Adresa spotřebitele/spotřebitelů: ________Chmelová 2921/8_______________ —Datum: ___dne 14.11.2017_______________________ Neoprávněně požadovaný poplatek  a stržený bez mého vědomí z mého účtuve výši 2 247,: Kč,  Požadované řešení: Odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, ukončení veškerých závazků mezi mnou a společností be2 S.a.r.l. a zkrácení úvazku jen na jede měsíc, který jsem řádně zaplatila a navrácení neoprávněně stržené částky z mého účtu 11.11.2017(resp14.11.2017) Již jsem s tímto obeznámila ireklamační odd. banky. Pokud nedojde z vaší strany k navrhovanému smírnému řešení ,budu nucena řešit záležitost soudní cestou Očekávám rychlou reakci a vyřešení celé záležitosti, tak, abych nebyla, vaším případným neseriózním jednáním, donucena toto řešit právní či soudní cestou. Požadované řešení: Odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, ukončení veškerých závazků mezi mnou a společností be2 S.a.r.l. a zkrácení úvazku jen na jede měsíc, který jsem řádně zaplatila S pozdravem Gabriela Franceschi
Žádám o zrušení VIP ČLENSTVÍ, za které jste si neoprávněně vyinkasovali bez mého vědomí a souhlasu mým podpisem z mého účtu 2247,-Kč na několik měsíců předem, zaplatila jsem si jeden měsíc na zkoušku a o další jsem zájem neprojevila a ani nehodlám. Podala jsem oznameni a stíznost v bance . Bez upozorněni a dohody je Vaše chování proto zákonne a podám trestní oznámení a oznámení do médií i způsobech Academicsingles, pokud ne přistoupíte na výše požadované řešení. S pozdravem Gabriela Franceschi