Společnost


Interdate S.A.

Počet nahlášených stížností:393
Z toho za letošní rok:21
Stále v řešení:29
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

81%
19%
Toto skore je založeno na 126 stížnostech.

#19296VIP zrušení

Stav stížnosti

vyřešeno

Celková doba trvání

2 měsíce 26 dnů 1 hodina

Detail stížnosti

Publikováno
16.11.2017, před rokem

Jiří Skřížala

Znění stížnosti

Zdravým mé jméno je Jiří Skřížala před měsícem jsem si zaplatil c-date na měsíc avšak tenhle měsíc mi c-date z banky ztrhnul 2400 Kč bez mého vědomí při pokusu pro zrušení přes fax to nešlo neboť číslo neexistuje písemnou žádost do Lucemburska jsem odeslal ale bez odpovědi požaduji okamzite zrušení mého premium účtu a smazání i normálního účtu popřípadě navrácení aspoň části strzeni castky.diky.


Produkt

Prodloužení služby bez mého vědomí


Požadované řešení

Zrušení premium účtu,celkové smazání uctu.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
17.11.2017 06:42, před rokem

Dle všeobecných obchodních podmínek společnosti Interdate S.A. (dále jen VOP) se placený smluvní vztah na určité období automaticky prodlužuje o zvolené nebo uvedené období, pokud není 14 dní před uplynutím původního období vypovězen. Smluvní závazek je možné i poté vypovědět, spotřebitel však dle VOP nemá právo na vrácení platby, kterou již provedl. Výpověď lze zaslat ve stanovené výpovědní lhůtě prostřednictvím FAX-u, dopisu či přílohy emailu a jakožto důkaz o provedeném vypovězení smlouvy lze společnosti následně přeposlat výpovědní email, či kopii potvrzení o odeslání FAX-u či potvrzení pošty o odeslání výpovědi formou dopisu.

Zásadní je tedy smlouvu řádně ukončit, a to výpovědí. Zkracuje-li však společnost spotřebitele na jeho právech, k takovému jednání se nepřihlíží a jde to k tíži společnosti. Pokud tedy společnost záměrně znemožňuje vypovězení smlouvy, nemůže se dožadovat toho, že právní vztah nebyl ze strany spotřebitele řádně ukončen. Pokud spotřebitel výpověď smlouvy zaslal společnosti prokazatelnou formou, popřípadě se pokoušel zaslat (např. formou uváděné emailové adresy nebo faxu), ale z důvodů na straně podnikatele mu to nebylo umožněno, stačí společnosti prokázat snahu o včasné a řádné vypovězení smlouvy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt z Lucemburska, doporučujeme spotřebiteli, aby se v případě nevyřešení situace v mimosoudním řešení sporů, obrátil na Evropské spotřebitelské centrum na internetových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz, které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska. Podrobný formulář stížnosti je k dispozici na webových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz v záložce „Kontakty“. Ke stížnosti je třeba přiložit doklady, které má spotřebitel k dispozici, např. kopii smlouvy, e-mailovou komunikaci s prodávajícím.

Reakce společnosti

Publikováno
21.11.2017 14:15, před rokem

ID: WOLGEF93


Přejeme Vám dobrý den.

Dle našich informací je případ již vyřešen prostřednictvím komunikace se Zákaznickým centrem C-date.


Jiří Skřížala

Reakce spotřebitele

Publikováno
21.11.2017 15:19, před rokem

Zdravým ano vskutku mi přišel email a vyřešil jsem to s váma skrz něj děkuju jak vám tak i dTestu za čas.