OKAY Holding a.s. (OKAY s.r.o.; JENA - nábytek, s.r.o.)

#1958Samsung galaxy s4

21.01.2014, před 10 lety

Alenka Gunárová

Dobrý den koupila jsem si mobilní telefon samsung galaxy s4...V prodejně oukay telefon mi daly z výlohy nechala jsem to tak verila jsem že teleon bude v pořádku po měsíci používání se telefon začal sekat vypínat se a zapínat sam... proto jsem psala email na jejich stranky jestly že by šly vrátit peníze za mobilní telefon který stál 16000kč...napsaly že asi ne ale že mohu požádat o nový kus..než jsem dostala volno v práci asi po 4 dnech co jsem psala email telefon jsem dala nabit a už se nezapl...hned ve všední den jsem telefon odnesla do prodejny kladno...paní jsi vše sepsala a poslalo se to do servisu..za pár dní volaly že telefon byl vypalen že to byla moje chyba hned jsem jela do proodejny neveřila jsem jak se to mohlo vubec stát...pak jsem jela přímo do servisu kde mi řekly že v telefonu praskla zakladní deska od pádu na zen...ale mě telefon nespadl ani jednou na zem cele 3 měsíce byl nošen v ochraném pouzdru...chtěj po me za opravu 9500kč..což jsi myslím že je važně zvlaštní jsem jsi přesvědčena že toto nebyla moje chyba nesouhlasím z vyřízení reklamace..podle me je chyba ve výrobě mobilního telefonu...16000kc mobilní telefon by mel být kvalitní.děkuji

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB

prosím o prověření jsem jsi jistá že toto nebyla chyba z mé strany zacházela jsem z mobilním telefonem dobře...proto bych chtěla mobilní telefon opravit nebo nový kus