Společnost


PPL CZ s.r.o.

Počet nahlášených stížností:380
Z toho za letošní rok:207
Stále v řešení:68
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

66%
34%
Toto skore je založeno na 3 stížnostech.

#19840Donucení vyzvednout balík na jiné adrese

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 6 dnů 12 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
07.12.2017, před rokem

Petra Rudolfová

Znění stížnosti

Dobrý den.Už je to po několikáté,kdy mi řidič odmítl doručit zásilku. Sms o doručení přijde ráno a balíky si vozi jak se mu zlíbí. Nemohu sedět celý den na adrese a čekat!Věčně nemá na vrácení i malé částky a je nepříjemný a drzý. Už začínám mít Vaší společnosti plné zuby.S žádnou jinou společností se mi tohle ještě nestalo.


Požadované řešení

Konkrétně se jedná o pána Brázdu,který jezdí trasu v Hostivaři (Rižská).Za ty dva roky,ho mám opravdu plné zuby.Moznost doručit zboží druhý den mi vždy odmítne.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
7.12.2017 10:12, před rokem

Co se týká nesplnění povinnosti dodat řádně dle zasílatelské smlouvy v deklarovaném termínu, bylo by nutné namítnout skutečnost, že se zasílatel nepokusil zásilku dodat a tím porušil povinnost ze smlouvy, kterou má uzavřenou s odesílatelem, který by mohl vadné poskytnutí služby reklamovat.

Za včasné doručení ve vztahu mezi podnikatelem a spotřebitelem odpovídá podnikatel, protože povinnost dodat je dle českého práva splněna dojitím zboží do místa dodání, tj. standardně do bydliště spotřebitele. Vzhledem k tomu, že zasílatelskou smlouvu uzavíral prodávající (odesílatel zboží), ten je také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

Vyjádření dTestu

Publikováno
13.2.2018 22:57, před 10 měsíci

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitelka má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.