Trikoja s.r.o.

#19842Nekupuj, zde spíše kontroluj

07.12.2017, před 6 lety

Marika Klčová

https://www.google.cz/search? : zadej Královská nabídka !

Na webu si hezky dají své hodnocení zákazníků, jak jsou Hanina a Pepina spokojení. No tragédie. Opravdu škoda, že jsem neobjednala já, ale manžel. Já jen dostala úkol vyřešit reklamaci.

Objednáno: Radím všem, aby si na webu zadali nejdříve telefonní kontakt na firmu, kde si budou objednávat. Už tato drobnost vás může upozornit na problém, který můžete eliminovat. Škoda, že jsem neudělala, tak alespoň šířím dál.

https://www.google.cz/search? : zadej Královská nabídka !

Objednáno: LED pásek s dálkovým ovladačem 5 m

Včera nám dorazilo zboží, které neodpovídá fotografii. Pracovní doba:
Po: 10.00 - 14.00
Út: 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
St: 10.00 - 14.00
Čt: 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Pá: 10.00 - 14.00

Telefon zákaznické (ne-)podpory +420 725 433 335 nefunguje. Volala jsem 27x a nikdo se nehlásí a ani nevolá zpět. Na mail nereagují. Chci vrátit peníze a zboží. Jen proto, že nemáme čas běhat po obchodech. Právě kvůli takovýmto nesolidním společnostem začínám mít odpor k e-shopům. Takže pánové z DKShop, Slevisko, Jadako, Královská nabídka.

Včera nám dorazilo zboží, které neodpovídá fotografii. Pracovní doba:
Po: 10.00 - 14.00
Út: 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
St: 10.00 - 14.00
Čt: 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Pá: 10.00 - 14.00

LED pásek s dálkovým ovladačem 5 m

Chci vrátit zboží a obdržet zpět své peníze, nic víc.

Bylo by super, pokud uvádí zákaznickou linku a pracovní dobu, aby někdo zvihnul telefon a nebo v lepším případě volal na mých 27 nezodpovězených hovorů a nebo reagoval na můj zaslaný mail.