BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

#20103Vrácené žárovky

15.12.2017, před 6 lety

pavlína pavlíčková

Navštívil nás zástupce ohledně změny dodavatele. Původní smlouva nám měla končit až za rok a půl.Tvrdil nám že dnes už ví ,že budou levnější než náš dodavatel.Řekly jsme mu ,že nic zatím měnit nebudeme, že ať se zastaví za rok.Tak nás přesvědčil ,že ať mu aspoň podepíšeme,že za nás budou sledovat ceny energii. Když odjel tak jsme zjistily ,že nám tam položil žárovky. Za rok nám přišel dopis ,že za nás Bohemia podává výpověď.Volala jsem na zákaznickou linku a tam mě řekli, jsme dostaly žárovky a tím jsme souhlasily ,že k ním přecházíme.Okamžitě jsem žárovky poslala zpět,ale stejně nám přišla složenka na 2000kč.Napsala jsem email ,že jsem žárovky vrátila spolu s odstoupením od smlouvy.Odpověď zněla žárovky jsme obdržely peníze nepožadujeme.Tím to pro nás skončilo.Zanedlouho přišly dvě složenky a opět chtěly zaplatit plus pokutu.Napsaly jsme jím,že již nám jednou napsaly, že to je vyřízené,ale oni si vymyslely že jsme to nevrátily včas.Nemáme žádnou kupní smlouvu na žárovky ani nic jiného tak nevím dokdy jsme to měly vrátit.Asi ani oni to neví když nejdřív napsaly že nic nepožadují.

jednou napsaly,že žárovky obdržely a platbu nepožadují tak ať nemění své rozhodnutí

Zůstat u svého původního rozhodnutí ,že žárovky dostaly a nic platit nepožadují