MORION FILM, s.r.o.

#2033Neoprávněné upomínky

6 měsíců 7 dnů 21 hodin

28.01.2014, před 6 lety

Pavel Jobánek

Dobrý den, mám u firmy Mario Film,s.r.o. nevyřízené pohledávky.
Firmě jsem v průběhu působení uhradil cca 2 vratné kauce a měl jsem od ní nevyplacené provize z doporučených zákazníků ve stovkách korun za několik měsíců.
Ze začátku provizi promítli jako slevu ve faktuře.
Pak to zrušili..!
Ke konci působení jsem volal do firmy a chtěl vyřešit nějaký souhrn a bylo mi řečeno že se to v poslední faktuře vše promítne.
Ve faktuře nic nebylo, jen dlužná částka za volání.
Vše jsem si spočítal a zjistil, že firma dluží peníze mě...
A od té doby mi chodí jen upomínky za neuhrazenou fakturu.
A firma mi již nebere telefon a neodpovídá na mail a nesnaží se o žádnou komunikaci..!!

telefoní operátor Ekolektiv (privátní sít)

Komunikace a vyrovnat fakturace

21.2.2014 13:10, před 6 lety

Pokud jsou mezi zákazníkem a společností vedeny různé pohledávky, doporučujeme písemně zaslat společnosti započtení vzájemných pohledávek. I přes to, že společnost nepřebere poštu, považuje se za doručenou od prvního dne, kdy jí společnost na uvedené adrese převzít mohla.

5.8.2014 21:11, před 5 lety

Společnost MORION FILM, s.r.o. byla o podaných stížnostech informována. Bohužel doposud neprojevila zájem se ke stížnostem vyjádřit, proto jsme se rozhodli případy uzavřít z důvodu nereakce podnikatele.
Spotřebitelé mají nadále možnost pokračovat v řešení sporu v občanskoprávním řízení. Před samotným případným podáním žaloby doporučujeme zaslat společnosti předžalobní výzvu dle § 142a občanského soudního řádu.