KARA Trutnov, a.s.

#20595Neuznaná reklamace

08.01.2018, před 6 lety

Alena Synková

Dne 22.10.2017 jsem předala v obchodě KARA Liberec k vyčištění textilní péřovou bundu OTTAWA. Bunda byla téměř nenošená, jako nová i když ji mám pět let. Po vyčištění jsem zažila šok. Čistírna KARY se zárukou mi vrátila bundu skoro zničenou. Pogumované druky na přední straně bundy jsou zcela odřené, konce zipů ostré, vytrhané nitě,propouští peří, skvrny po celé bundě. Bundu jsem reklamovala. Asi za měsíc mi čistírna poslala odborné posouzení. Cituji: "Při podrobném prozkoumání a ohledání dámské bundy bylo zjištěno, že nevykazuje žádnou výrobní ani materiálovou vadu. Vada odření povrchové úpravy knoflíků byla způsobená spotřebitelem. Při čištění textilní bundy není technologicky možné poškození povrchové úpravy na druku. Z těchto důvodů je reklamace neoprávněná. Reklamační řízení je podáno odborníkem v oboru výroba a opravy a opravy obuvi, brašnářské a sedlářské zboží a nenahrazuje znalecký posudek ve smyslu zákona č. 36/l967 sbírky o znalcích a tlumočnících - psal Petr Janata."Stížnost píši hlavně z důvodu, abych varovala ostatní ženy před čistírnou KARA se zárukou!. Po přečtení ostatních příspěvků na kladné vyřízení reklamace ze strany KARY nevěřím.

péřová bunda OTTAWA 395751 vel.38

Požaduji finanční náhradu. Bunda je neopravitelná.