#20628PODVOD

2 měsíce 7 dnů 2 hodiny

08.01.2018, před 6 lety

Michaela Vacková

PŘED CHVÍLÍ JSEM ZDE ČETLA SPOUSTU STEJNYCH STIZNOSTI JAKO MÁM JÁ A VŮBEC NEVÍM, CO DĚLAT.VYZKOUŠELA JSEM NA MĚSÍC TUTO SEZNAMKU. ŽÁDNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY ANI SMLOUVA MI NEBYLY PŘEDLOŽENY,ANI ZPRAVA O AUTOMATICKEM PRODLUZOVANI CLENSTVI, O KTERE V ZADNEM PRIPADE U TAKOVEHO NESOLIDNIHO JEDNANII NESTOJIM. PO MĚSÍCI SI SAMI CHTELI STRHNOUT Z MÉHO ÚČTU PRES 2000 KČ. TO SE NASTESTI NEZDARILO Z DUVODU NEDOSTATKU FINANCNICH PROSTREDKU NA UCTU. BYLA JSEM NUCELA KARTU ZABLOKOVAT. VŮBEC NECHÁPU, JAK JE MOŽNÉ, ŽE SI NĚKDO MŮŽE VZÍT SÁM O SOBĚ Z MÉHO ÚČTU PENÍZE, TO JE NEUVĚŘITELNÉ. JAK POSTUPOVAT? HLEDALA JSEM VŠUDE MOŽNĚ A ŽÁDNÝ KONTAKT JSEM NENAŠLA, ŽE BYCH NA DALŠÍ OBDOBÍ TU "SMLOUVU" ZRUŠILA. Společnost mi zastavila přístup k profilu, požaduje nehoráznou platbu za automaticky prodloužené placené členství. Ihned vyhrožuje exekucí a navýšením dluhu a to na částku 4792,- plus další poplatky, pokud tuto částku ihned neuhradím. Vše je zjevně připraveno s cílem de facto podvodem inkasovat předem neodsouhlasené částky, navíc za něco ,co neposkytují.
Takové jednání skutečně nechci tolerovat a doufám ve sjednání nápravy.

seznamka

omluva, stáhnutí požadavku a zrušení okamžitě členství a smazání profilu.