Hana Pěničková

#20629Nedodané zboží

19 hodin

08.01.2018, před 6 lety

Ivana Pexova

Dne 10.12.2017 jsem teto společnosti uhradila částku 4145 Kč za objednané zboží(usiti a doručení)byla jsem ubezpecena,ze jej dostanu v prosinci.Na konci prosince jsem se dotazoval a písemné,kdy zboží odešlo.Po několika urgencích mi bylo zasláno číslo zásilky(RR6949502506M) s tím,ze je zásilka na cestě.Toto číslo ale pošta nikdy neevidovala.Když jsem toto sdělila zástupci společnosti,který se představil jako Michaela Penickova(tento člověk vyřizuje objednávky na sociální sítí) tato mi sdělila,ze zásilku zadržuje nákladní depo v Mladé Boleslavi.Toto jsem obratem kontaktovala a bylo mi sděleno,ze se jedna o neexistující číslo zásilky.Zástupce spol.slečna Penickova mi sdělila,ze ji naopak rekli,ze zásilku maji a předají ji poste.Zásilka opět nedorazila.Dnes 8.1.2018 jsem písemné kontaktovala spol.Baby Dream Sewing na soc.sítí a bylo mi sděleno,ze zásilku pošta přebrala minuly.týden.Tato ji přitom při ověření vůbec neeviduje.Na můj požadavek tel.čísla na majitelkou spol.Hanu Penickovou míjejí zástupce sdělil,ze toto čidlo v žádném případě neposkytuje.

zakázka usiti kojeneckych potreb

kontaktování majitele společnosti s podezřením na podvod.Požadavek okamžitého vrácení částky 4145Kc