AURES Holdings a.s.

2 měsíce 24 dnů 3 hodiny

26.01.2018, před 6 lety

Libor Stromšík

6.8 2017 jsem si zakoupil automobil BMW X3 diesel.Vše až do 8.1 2018 kdy se na palubní desce tosvítila kontrolka DDE,což vykaazuje závadu někde v motoru ,další den jsem jel nadiagnostiku, tam to vyhodilo špatnou škrtící klapku a žhavící koliky,žhavící koliky vyměníme přes garační pojištění ale tu klapku už ne to je o úplně jíný ceně.Servis BMW předběžně vyčíslil cenu opravy a dílu cca:10000kč.Po té jsem se obrátil na AAA Auto,sepsal se protokol o závadě,poslal na centrálu.O týden později příšlo vyrozumění ve znění:

----------------------------------------------------------------------
Vady reklamované kupujícím jsou vady,které vychází z předchozího užívání motorového vozidla.Kupující byl při koupi vozidla upozorněn v Předávajícím protokolu,že jednotlivé součástky,zakoupeného automobilu,podléhají opotřebení se mohou blížit konci své životnosti a s ohledem na stáří o optřebení automobilu vyžadují zvýšenou míru údržby a oprav.Z uvedených důvodů prodávající za reklamované vady nenese žádnou odpovědnost,a proto reklamaci zamítá.
---------------------------------------------------------------------------
Tak je jasné o auto je třeba se starat,ale do motoru já nevidím a nějak zasahovat ani nemohu.A to při prodeji tvrdí že garantují km a skyté závady.
Vprotokolu o předání jsem neshledal žádné vady na motoru jen že je zvýšená spotřeba oleje ale u dieslů to je tak nějak normál,jiné závady na mot.tam nejsou.Automobil jsem kupoval v nájezdu počtů km 182700 což 3litr v naftě je zajetý.Nemám zájem, tahat se,řešit přes instituce.Jsem zákazník který vložil důvěru v aaa auto,proto že moje předchozí auto pocházelo od aaa auto.Rád bych v to věřil.

BMW X3 3.0d,rok 2006,spz:8B83364. Vadný díl škrící klapka

Chci jen aby tato závada byla odstraně dřív než nastanou ještě větší škody.
Mám za to je to skrytá závada.Cena opravy vyčíslená 10000kč