#21170Automatická prolongace

30.01.2018, před 6 lety

Jiří Vyletěl

Zdravím, nemusím to zde rozvádět, můj problém je stejný jako u všech ostatních. Dnes ale přišel email a jsem z něj v rozpacích. :

Re: [Ticket#2018012710012517] Opětovná žádost o zrušení VIP
členství a výmaz profilu

děkujeme za Váš email.

Naše záznamy ukazují, že jste k datu 16.09.2017 objednali a uhradili (s použitím emailové adresy JiriVyletel@seznam.cz) VIP členství na období: 1 měsíc(e/ů).

Mějte prosím na paměti, že jste v rámci procesu registrace souhlasil s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami (VOP). VOP jasně ustanovují, že Vaše VIP členství bude - v případě, že včas a řádně nevypovíte jeho automatickou prolongaci - automaticky prodloužené.

Na skutečnost, že je členství automaticky prodlužováno, je každý člen upozorněn taky v uvítacím emailu, který Vám byl doručen dne 16.09.2017 a na stránce s volbou objednávaného produktu (viz prosím přiložený Screenshot).

Jelikož nebylo Vaše VIP členství včas a řádně vypovězené - nejpozději 4 dny před datem vypršení hrazeného období , bylo toto v souladu s VOP prodloužené.

Z naší strany žel nebylo možné získat poplatek za poslední období platnosti Vašeho VIP členství. Mějte prosím na paměti, že jste s námi vstoupili do závazného obchodního vztahu. Váš případ byl již nyní předán k řešení našemu Oddělení pohledávek.

V rámci Vašeho profilu je v současnosti evidován dlužný poplatek v celkové výši 2545 Kč

Žádáme Vás tudíž o úhradu dlužného poplatku na náš bankovní účet, a to co nejdříve, abyste se tak vyhli navýšení dlužné částky o další poplatky.

Naše bankovní detaily jsou následující:

Společnost: be2 Sarl
Banka: HypoVereinsbank Muenchen
IBAN: DE62700202700667972744
Swift/BIC: HYVEDEMMXXX
Reference: JiriVyletel-at-seznam.cz
Suma: 2545 Kč (2247 +298 poplatky)

Banka a adresa banky:

HypoVereinsbank
Kardinal-Faulhaber-Strasse 14
80333 Mnichov
Německo

Vypovězení automatické prolongace VIP členství Vám bude potvrzené jakmile bude uhrazený dlužný poplatek.

V případě, že dlužný poplatek nebude z Vaší strany uhrazený, bude případ předán k řešení externí společnosti pro vymáhání dlužných poplatků.

S pozdravem,

13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg

Email: collections@be2.com
_________________________________________________________

27/01/2018 15:10 - Jiří Vyletěl wrote:
opětovně na Vás apeluji abyste okamžitě ukončili jakékoliv aktivity na Vaši podvodné seznamce spojené s mojí osobou.
Přihlásit se na profil je nemožné, další elektronická komunikace selhává.
V případě že nedojde k narovnání celé záležitosti, jsem nucen se obrátit na příslušné orgány činné v trestním řízení a to v evropském měřítku.
Jako jednotlivec s Vámi evidentně nic nezmůžu, připojím se tedy k hromadné žalobě a budu věnovat maximální snahu, aby vám ty Vaše zlodějny už někdo konečně zatrhnul.

Jiří Vyletěl
a já se ptám, jaktože to najednou půjde zrušit po zaplacení?? A Mám to platit anebo je žalovat?? Nevím...děkuji za odpověš, Jiří Vyletěl

Hromadná žaloba??