Servatech s.r.o.

#21227Neuznaná reklamace telefonu

02.02.2018, před 6 lety

Maria Prochyrova

Telefón DOOGEE X5 MAX PRO bol zakúpený cez internet. Už po krátkej dobe od zakúpenia začal mať problémy, ale snažila som sa ho aj naďalej používať. Po necelom roku používania som sa rozhodla ho reklamovať pretože sa už vôbec nedal používať. Wifi sa samo od seba vypínalo po 2-3 minútach, inštalovali sa mi rôzne programy , ktoré som si sama nesťahovala. Pracovať na internete nebolo absolútne možné pretože to bolo veľmi pomalé. Niekoľko krát som dávala pôvodné nastavenia, ale nepomohlo to. Telefón sa mi nabíjal cca 10 hodín a vydržal tak max cez deň keď bol len zapnutý. Keď som si potrebovala aj zatelefonovať, alebo Wifi bolo zapnuté tak sa vybil po 6 hodinách. Reklamácia mi nebola v podstate uznaná pretože som si musela zakúpiť novú batériu (300 kč) a SW mi vraj preinštalovali. Po krátkej dobe užívania som začala mať znova problémy. Wifi sa mi znova vypínalo samo a pridalo sa k tomu aj to, že som vôbec nebola schopná prijať volanie. Bolo počuť len zvuk alebo vibrácie, ale neukazovalo kto volá, alebo či prijať alebo odmietnuť telefonát.Prišiel mi až neprijatý hovor. Rozhodla som sa to dať znovu reklamovať, pretože telefón s ktorým nemôžem telefonovať je zbytočný. Reklamácia mi bola zamietnutá, pretože je silno mechanicky poškodený a že keď mám záujem o diagnostiku tak si to mám zaplatiť aj keď je telefón v záručnej dobe. Ja uznávam, že je aj mechanicky poškodený, že má škrabance a aj rám ma poškodený, ale určite nie je poškodený tak ako to opísali v reklamačnom protokole, lebo to znelo tak ako keby som ho každý deň hádzala o zem. A nemyslím si, že škrabance a podobné mechanické poškodenia majú taký vplyv na SW telefónu.

DOOGEE X5 MAX PRO bílý

výmena telefónu/oprava/vrátenie peňazí