#21858Vyhrožování, nemožnost zrušení členství

1 den 17 hodin

28.02.2018, před 6 lety

Bohumil Hanuš

Podvodná firma be2 se zřejmým úmyslem uvedením v omyl s nabídkou nákupu produktu Premium za 149 Kč mě prodala další produkt VIP. Tento fakt při objednávání smlouvy nebyl znám a z podmínek uvedených při nákupu nebyl uveden. Neměl jsem tušení, že pokud si nakoupím produkt za 149 Kč, budu nucen k dalším nákupům. Toto bylo skryté ve VOP a během realizace a autorizace platby jsem si nevšiml ničeho, co by mi sdělovalo, že se zavazuji k dalším nechtěným platbám.
Podvodná firma be2 mi z účtu bez autorizace vysála částku kolem 2300 Kč, kterou jsem u své banky ihned reklamoval a uvedená suma mi byla vrácena zpět na účet, takže mi škoda nevznikla.
Problém je, že podvodná firma be2 si nárokuje platbu 2530, na kterou nemají právní nárok a rozhodně nemám pocit, že bych této firmě cokoliv dlužil. Profily jsou falešné, firma neuvádí jasně a zřetelně podmínky o objednávaní službě a skrývá je ve VOP.

Nabídka produktu členství VIP je skrytá a poud by kupující byl informován o ceně, nidky by žádný produkt nekoupil

Ukončení činnosti.
Firma be2 by se měla stáhnout z českého trhu a ihned ukončit veškerou činnost. Podal jsem oznámení na Policí ČR obor kyberkriminalita a ČOI. Firma be2 odvádí slušné a normální lidi, kteří jsou v citové krizi a neumějí se těmto rafinovaným obchodníkům bránit.

Ukončit členství.
Mám zdokumentované 4 pokusy o ukončení členství. Ze strany firmy jsem nezaznamenal žádnou reakci. Pokud bych měl brát jejich podvodné podmínky vážně, tak jsem stále členem VIP a vázán platbami, neboť členství nelze ukončit.