#21987Zrušení VIP účtu Academic singles

23 hodin 15 minut

05.03.2018, před 6 lety

Helena Zikmundová

Dne 6.10.2017 jsem si aktivovala VIP členství na jeden měsíc na seznamce Academic Singles, důsledně jsem si nepřečetla obchodní podmínky. Ještě téhož měsíce jsem profil chtěla smazat, napsala jsem na zákaznický servis, kde mi sdělili, že informace o zrušení profilu najdu na stránce seznamky. Po dlouhém hledání to nakonec vypadalo, že se mi podařilo profil smazat.

Včera jsem dostala email:
Vaše předplatné na www.academic-singles.cz
Nezdařená platba během Vašeho předplatného pod IP-adresou: 46.29.229.30
be2 S.à.r.l. / www.academic-singles.cz
Referenční číslo: CZ-2018-02-05-164873437-AS-DN (uveďte prosím při platbě)
4.3.2018
Vážený pane Helena Zikmundova,

ke dni 5.2.2018 bylo Vaše 3měsíční Premium členství automaticky obnovené (prvotně uhrazené na stránce www.academic-singles.cz ke dni 5.10.2017 s uvedením e-mailové adresy margate@post.cz).

Uvedené prodloužení bylo realizované v souladu s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami, se kterými jste souhlasil/a.

Produkt: 3měsíční Premium členství
IP-adresa: 46.29.229.30
Forma úhrady: CreditCard MASTER

Zajišťovatel platebních služeb nás informoval, že Váš členský poplatek nebyl k datu 5.2.2018 připsán.

Nyní je vůči Vám evidován dluh ve výši členského poplatku 2 247,00 CZK, navýšený o manipulační poplatky ve výši 283,00 CZK.

Celková výše dlužného poplatku činí nyní 2 530,00 CZK.

Chtěla bych vás požádat o pomoc nebo radu, jaké kroky mám udělat, abych se z této podvodné smyčky dostala. Částku jsem nezaplatila. Na profilu jsem víc jak 4 měsíce nebyla, ani si nepamatuji přihlašovací údaje.

Zrušení VIP členství a smazání profilu