Česká Regionální Energetika a.s.

#21989Dodávka plynu

06.03.2018, před 6 lety

Tereza Kaiserová

Zdravím,mám problém se společností Česká Regionální Energetika (Pardubice),18.1.2018 podepsala jsem komusi od spol.Auctio Energia (pan mě u mě doma dvacet minut přesvědčoval,že jde jen o nezávaznou kalkulaci dodávek plynu) smlouvu,kterou mě nenechal ani předem přečíst..když smlouvu o pár dní později pročetl přítel zjistil,že jsem společnosti dala plnou moc za mě vypovědět stávající a sjednat "výhodnější" u jiného dodavatele.hned jak to zjistil se snažíme smlouvu vypovědět,cca 10.2.2018 už přišel dopis že jakousi aukci vyhrála Česká Regionální Energetika se kterou společnost Auctio Energia podepsala za mě 1.2.2018 smlouvu na dodávku plynu..14.2.2018 přišel dopis od České Regionální Energetiky že od 19.2.2018 se stává naším novým dodavatelem plynu,15.2.2018 jsme odeslali výpověď smlouvy na Českou regionální energetiku nicméně dodnes nikdo nekomunikuje,dovolat se jsme zkoušeli 3x a nic, na email nikdo neodpovida,bojím se bojim,že to natahují kvůli zákonem stanovené lhůtě pro výpověď smlouvy,plyn od nich levnější asi je nicméně jejich poplatky to několikrát doženou,chci od nich (zpět k ČEZu)už jen kvůli jejich přístupu a získávání nových zákazníků, obě společnosti jsou šmejdi. Posílali jsme výpověď i do Auctio Energia (Brno),dle pošty skončil dopis na stejném miste jako psaní České regionální energetice v Pardubicích, společnosti jdou ruku v ruce,o žádné aukce nejde,předem je dané kdo vyhraje a doručovat resp. vyzvedávat poštu se snaží tak,aby spotřebitel nebyl schopen vypovedet v zákonem stanovené lhůtě..nemluvím o tom,že návštěvě pana od Auctio Energia předcházel telefonat,ve kterém se paní představila jménem ČEZu..
S díky za případnou pomoc
Kaiserová

Zrušení smlouvy bez jakýchkoliv sankcí a poplatků