Společnost


be2 S.a.r.l.

Počet nahlášených stížností:674
Z toho za letošní rok:234
Stále v řešení:174
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

78%
22%
Toto skore je založeno na 195 stížnostech.

#22150Opakované žádosti o zrušení V.I.P. členství

Stav stížnosti

vyřešeno

Celková doba trvání

2 dny 18 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
11.03.2018, před 11 dny

Pavlína Freibauerová

Znění stížnosti

Dobrý den,

V.I.P. členství na internetových stránkách seznamky be2 se pokouším zrušit dle jejich smluvních podmínek již ode dne 6.3. 2018, tedy v řádném termínu 4 dnů od založení premiového účtu (tj. 5.3. 2018), aby se mi nesnažili strhnout peníze. Výpovědní smlouvu jsem několikrát zaslala na e-mailovou adresu zákaznického servisu Be2 i na požadovanou lucemburskou adresu, která je zmíněna ve smluvních podmínkách.

Doposud na mé žádosti nikdo nereagoval.


Produkt

PREMIUM V.I.P. členství / zrušení mého účtu na internetové seznamce


Požadované řešení

Požaduji zrušit s okamžitou platností V.I.P členství + kompletně zrušit účet a vymazat veškeré osobní údaje, včetně údajů o platební kartě z jejich databáze. Dále požaduji potvrzení o řádné deaktivaci V.I.P. členství.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
12.3.2018 08:48, před 11 dny

Pokud spotřebitel výpověď placeného členství ve stanovené výpovědní lhůtě zašle prokazatelnou formou například prostřednictvím společností uváděné emailové adresy: zakaznickyservis@be2.cz či faxu, popřípadě se pokoušel zaslat, ale z důvodů na straně podnikatele mu to nebylo umožněno, stačí přeposlat společnosti znovu výpovědní email, popřípadě fax, a tím prokázat snahu o včasné a řádné vypovězení VIP statusu v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti. Zkracuje-li společnost spotřebitele na jeho právech, k takovému jednání se nepřihlíží a jde to k tíži společnosti. Pokud tedy společnost záměrně znemožňuje vypovězení smlouvy, nemůže se dožadovat toho, že právní vztah nebyl ze strany spotřebitele řádně ukončen.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt, doporučujeme spotřebiteli, aby se v případě nevyřešení situace v mimosoudním řešení sporů, obrátil na Evropské spotřebitelské centrum na internetových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz, které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska. Evropské spotřebitelské centrum rovněž k problematice zpracovalo přehlednou příručku, kterou je možné nalézt zde: https://evropskyspotrebitel.cz/novinky/citite-se-podvedeni-seznamkou/.

Reakce společnosti

Publikováno
12.3.2018 17:42, před 10 dny

ID: 2XHXKA56


Dobrý den.

Prodlužování Vašeho Prémiového členství bylo již zrušené.

Vaše Prémiové členství je platné do 05/04/2018, po uvedeném datu nebude prodloužené.

Svůj profil můžete vymazat kliknutím na kruhovou ikonu fotografie, následně na možnost "Nastavení" a "Smazat můj profil", mějte však prosím na paměti, že tím nevyužijete své Prémiové členství.


Pavlína Freibauerová

Uzavření stížnosti

Publikováno
14.3.2018 12:18, před 8 dny

Hodnocení:

Komentář: Díky Vaší pomoci mi přišel e-mail s potvrzením o ukončení členství.

Mnohokrát Vám děkuji za pomoc a přeji i ostatním nešťastným a podvedeným, ať se případ brzy vyřeší!