Společnost


HS plus d.o.o.

Počet nahlášených stížností:27
Z toho za letošní rok:24
Stále v řešení:19
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#22194Zasílají zboží bez objednání

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

9 dnů 13 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
13.03.2018, před 10 dny

Pavel Bučil

Znění stížnosti

Právě ke mě míří prostřednictvím České pošty balíček s chytrými hodinkami, které jsem si vůbec neobjednal. Teleskop jsem jim vrátil - viz předchozí stížnost a nyní mi bez mého vědomí zasílají zboží, aniž bych si jej objednal. Nekalé praktiky této firmy, pozor na ně.

S pozdravem
Pavel Bučil


Požadované řešení

Zajistit ukončení fungování této podvodné firmy. Na mou žádost, ať mi doloží mou objednávku nereagují. Opět se snaží jen vylákat peníze.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
13.3.2018 08:52, před 10 dny

Kupující je povinen uhradit pouze cenu za zboží, které si od společnosti prokazatelně objednal. Záleží tedy na tom, zda objednávka byla učiněna. Pokud by tomu tak nebylo, jednalo by se o neobjednané plnění. V takovém případě nemusí spotřebitel společnosti na své náklady nic vracet, ani ho o tom vyrozumět. Společnost by v případě sporu musela prokázat, že smlouva byla se spotřebitelem ohledně konkrétního produktu uzavřena.

Jelikož je prodávající zahraniční subjekt sídlící ve Slovinsku, má spotřebitel možnost obrátit se na Evropské spotřebitelské centrum, které bezplatně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiných členských států EU, Norska a Islandu. Více informací o Evropském spotřebitelském centru je možné vyhledat na webových stránkách https://evropskyspotrebitel.cz/.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.