Dateyard, AG

#22875Mám zaplatit pohledávku 102,1 Euro

12.04.2018, před 6 lety

Pavel Špitzer

V roce 2017 jsem se přihlásil na sexsit.cz, v domění, že je to běžná seznamka a buhužel jsem si zaplatil VIP. Od loňského roku jsem na ní nebyl a teď mi najednou přišel dopis.

Vážený pane,
dovolte nám Vás informovat, že jsme převzali právní zastoupení společnosti AG,Rothusstrasse 23,CH-6331 Húnenberg. Na upomínky naší klientky jste rovněž nereagoval, stejně jako na výzvy k platbě inkasní společnosti, která byla do věci zapojena.Zaregistroval jste se k placenému členství v internetové komunitě sexsit.cz. Vaše zvolené uživatelské jméno, stejně jako vaší e-mailovou adresu xxx@xxx.xx naše klientka při rezervaci nabídky rovněž zaevidovala, stejně jako IP adresu Vašeho počítače použitého při rezervaci. Jelikož jste na upomínky inkasní kanceláře pověřené naší klientkou nereagoval a platbu neprovedl, jsme nyní zmocněni k vymáhání splatné pohledávky, a to v případě potřeby i soudní cestou. Tím Vám vzniknou nikoliv nepodstatné další náklady a poplatky. Příležitost, která představuje snadnou a z hlediska nákladu výhodnou cestu, jak tuto pohledávku sprovodit ze světa, jste dosud nevyužíl. Protože naše klientka se svého nároku nevzdá, strkání hlavy do písku a odkládání řešení záležitosti Vám nikterak nepomůže. Můžeme Vám proto jen naléhavě radit, abyste spaltnou pohledávku včas uhradil. Tato pohledávka nyní sestává z následujících částek : Hlavní pohledávka -39,26 EUR,Bankovní poplatky-22,34 EUR,Náklady právního zastoupení-40,50 EUR.

Rád bych se toho zbavil, ale bohužel nevím, na jaké číslo účtu to mám poslat a také, jestli to nebudou chtít platit pořád.
Odepsal jsem jim, aby mi vysvětlili, co to má znamenat, ale oni mi poslali akorát fakturu o znovuzaplacení.
Proto bych potřeboval poradit.
První email od nich mi příšel 12.3.,26.3.2018, jenže já se do toho emailu už skoro vůbec nepřihlašuji, tak jsem na to dříve reagovat nemohl. A v dubnu mi přišel dopis.
Chtějí to zaplatit do 13.4.2018

Potřebuji poradit, co s tím mám dělat.