Kaufland Česká republika v.o.s.

#22938Opětovně nefunkční automat na výkup lahví v Novém Boru

14.04.2018, před rokem

Aleš Kolman

Opětovně nefunkční automat na výkup lahví v Novém Boru, byl komplet zaplněn a ještě odstraněno tlačítko přivolání perzonálu, při upozornění na informacích, bylo VELICE AROGANTNĚ sděleno, že nemají lidi a co oni jako s tím mají dělat... Neberu to, že košíky na parkovišti stáli z přístřešku přes šest!!! parkovacích míst a všude nepořádek a to i na prodejně! Často jsem tam chodil s rodinou nakupovat, ale již po několikáté jsem zklamán a proto říkám: již nikdy!

Začněte zaměstnance platit a budete mít perzonál!

15.5.2018 08:23, před rokem

Osoba, která uvádí na trh nebo do oběhu výrobky ve vratných zálohovaných obalech prodejem spotřebiteli v provozovně, je povinna zajistit, aby tyto vratné zálohované obaly byly v této provozovně vykupovány po celou provozní dobu.

Doporučujeme spotřebiteli obrátit se s tímto podnětem přímo na společnost prostřednictvím jejího zákaznického servisu anebo přímo na zodpovědné vedoucí pracovníky uvedené provozovny.

11.6.2018 17:47, před rokem

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš podnět.

Rádi bychom ho s Vámi dořešili k Vaší spokojenosti. Nebude-li Vás to obtěžovat, kontaktujte nás prosím na naší bezplatné zákaznické lince 800 165 894 nebo e-mailem na service@kaufland.cz.

Zákaznické centrum, Kaufland Česká republika

11.7.2018 16:16, před 11 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

10.8.2018 11:25, před 10 měsíci

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.