#23144Odstoupit od smlouvy a zrušit VIP členství

2 měsíce 3 dny 8 hodin

24.04.2018, před 6 lety

Anh Quynh Taová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat minulý rok pod mým jménem si někdo založil účet na be2 nevím jak je to možný ale bohužel je to tak. Na e-mail mi přišlo že mám dluh 170,04€ za nějaké členství? Vůbec nemám tušení o co jde tak jsem se tím nezabývala. A po měsíci přišel e-mail s výhrůžkami na vymáhání exekuci a pak že se to dá k soudu? Za prvé jméno a příjmení je úplně špatně a vůbec mi nikdy nebylo nic strhnuto z účtu ani těch 149kc za nějaké členství. A vůbec jsem se nikdy na tuhle stránku nepřihlašovala. Podle mě to někdo zneužil můj e-mail. Poslední e-mail přišlo s výhrůžkami musela jsem se tím pak zabývat a hledat vše možný. Můžete mi pomoci? Zde vám posílám číslo nespíš sk myslím té objednávky

Číslo: 28618002263

Nikdy jsem se nezaregistrovala na vaší b2 ani jsem ho nikdy nepoužívala a nechtěla bych vůbec nic platit když ho nepoužívám někdo zneužil moji e-mail. Můžete si to sami zkontrolovat. Prosím o kladné vyřízení mého požadavku aby to vše skončilo jak s tou smlouvou i tak s tou členství. Děkuji mnohokrát.