PPL CZ s.r.o.

#23187Nedodání zboží na adresu

3 měsíce 2 dny 7 hodin

25.04.2018, před 6 lety

Renata Halamova

Dobrý den, tímto bych si chtěla stěhovat na vašeho řidiče p. Urika. Tento mi již dne 23.4.2018 poslal ráno SMS zprávu, ze mi mezi 9-11h bude doručovat zboží. Zhruba kolem 9:30hod sem pana Urika potkala ve vecerce dole pod mým barakem (kde zřejmě doručovat balík), kam mel byt doručen balík, kdy jsem ho oslovila a on mi sdělil ze v současné době ma můj balíček nějaký kolega a ze mi bude volat. Když ani do 12h nedorazil byl kontaktován z me strany kdy mi sdělil ze přijede někdy odpoledne. Na dotaz kdy odpoledne uvedl,ze asi ve 14:00 nebo 14:30 hodin. Zboží nakonec dovezl chvíli před 14 hodinou. Toto by se jakž takž dalo pochopit ale ze následující den v úterý 24.4.2018 mi opět přišla SMS zprava od téhož řidiče p. Urika, ze mi bude doručovat další balíček opět mezi 9-11hodinou. Nejen ze nedorazil, ani me nijak nekontaktoval ale ve 13 hodin mi přišla SMS zprava ze balíček bude předán do parcel shopu a to bez udání důvodu nebo zavolání,ačkoliv sem na něho čekala doma. Toto se opakovalo i dnešní den 25.4.2018 a to opět tak ze mi ráno přišla SMS zprava ze mezi 9-11hodinou doručí další balíček. Tento opět nedorucil, ale opět bez jakeho koliv upozornění mi přišla před 14 hodinou SMS zprava ze balíček opět předán do parcel shopu. Ptám se znovu proč? Za službu doručení na adresu jsem si zaplatila a ve všechny termíny jsem byla doma a čekala na doruceni. Chápu ze toho řidiči maji hodně, ale když tedy zavolam s dotazem kdy balíček doručí což bylo v prvním případě je ještě řidič nepříjemný.

Baliky c. 40194175589,40195448411,40194409893

V případě, ze řidič nestihne balíček doručit v dany den může tento doručit den nasledujici