Interdate S.A.

#23298C-Date - Automatické prodloužení

02.05.2018, před 6 lety

Petr Hofmann

Dobrý den, v lednu 2018, jsem na stránkách C-Date.com, zakoupil měsíční prémiové členství za 180 Kč. Dnes 2.5.2018 mi přišel domů dopis, od společnosti Intrum, s pohledávkou na dlužnou částku 95 EUR. Z počátku jsem nevěděl o co jde, a snažil jsem se na Intrum dovolat. Poté jsme společně s rodinou se dohledali o co jde, a že nejsem první, kterýmu se toto stalo. Dohledali jsme že se jedná o společnost C-Date, přičemž jsem se domníval že jsem tam měl vše uhrazené, a že jsem neměl žádný dluh vůči této společnosti.
Po přečtění několika stížností, jsme zjistily že se jedná o jakýsi Automatické prodloužení prémiového účtu na C-Date. Násleze jsme dohledali E-Mailovou verzi pohledávku na dluh na E-Mailu, který se nacházel ve složce SPAM od dne 16.3.2018. Ale nepodařilo se nám dohledal ani jednu formu společnosti C-Date.com, ve které by se mne doptala, jestli stále mám zájem o prémiové členství v jejich internetové "seznamce", což bych považoval za povinnost, jde-li o částku téhle velikosti, jakou si po mě teď žádají - 95,13 EUR což v českých korunách je nějakých 2500+- Kč, a tudíž nemalá částka.

účet na C-Date.com na email Hofmann94@seznam.cz

Zrušení dluhu, a okamžité! zrušení prémiového účtu
+ pro budoucí klienty, být aktivní a dotázat se jestli, stále mají zájem o prémiové členství na stránce C-Date.com