AURES Holdings a.s.

#23346Nesprávné informace, zamlčené poplatky, okradení zákazníka u prodeje vozidla

04.05.2018, před 6 lety

Jana Spěváčková

Na konci dubna jsem v AAA Auto na kladenské pobočce vybrala auto. Při jízdě prodávající moc informací o autě nevěděl. Tvrdil, že má auto dvě sady klíčů. Při podpisu smlouvy jsem dostala jen jednu sadu klíčů, když jsem na to upozornila, bylo mi řečeno, že takto to koupili a prodávají. Musím podotknout, že je to vůz z roku 2016 a 18000 km najeto. Dále mi bylo naúčtováno 5000 za nějaké poplatky...co jsem vyrozuměla, je to za práci a přípravu vozu před prodejí...vůz jsem dostala pouze umytý zvenku, měl prázdnou nádrž. Za můj starý vůz jsem dostala 1500 CZK výkupní cenu, nechali si tam i dálniční známku. Bylo mi řečeno, že už to nafotili a už na ní nemám nárok. Kdybych netrvala na tom, že si z kufru vezmu do nového vozu mé věci v tašce, ani by mi je nedali. Moje staré auto bylo na stránkách za dva dny k prodeji za 34000, což je naprosto nechutné, protože já dostala 1500, musela jsem hned koupit benzín, novou dálniční známku a také druhá klíč k novému autu za 2000!!!!!! Přístup je naprosto strašný, hlavně, aby měli co nejrychleji zaplacené peníze a klienti jsou jim ukradení. Jsou to normální zloději.

Prodej starého auta a koupě nového auta

Zaplacení druhého klíče k novému vozu 2000 CZK, proplacení nové dálniční známky 1500 CZK, proplacení benzínu 1000 CZK. Děkuji