COMFORT ENERGY s.r.o.

#23589Podvodné jednání

16.05.2018, před 6 lety

Marie Tomášková

Dobrý den,v březnu 2018 mi byli nabízeny výhody snížení elektr.energie od této firmy.Podepsala jsem jim smlouvu,ač neuváženě,neboť po mně chtěli stávající smlouvu os ČEZU,kde jsem byla dosud zákazníkem a to už se mi zdálo podezřelé,neboť mi prodejci řekli,že se bude přejmenovávat f.ČEZ.Dali mi úsporné žárovky za 1kč a když odešli,tak jsem si uvědomila,že jsem udělala blbost.Druhý den mi volala jejich operátorka a já jsem se zeptala,zda mohu odstoupit a bylo mi řečeno,že ne.Mluvila jsem s f.ČEZ,kde mi řekli,že už dostali výpověď,ale pokud bych u nich chtěla nadále zůstat,tak by mi neměli dávat žádnou sankci.Hned na to mi volal operátor comfort energy a sdělil mi,že dostanu pokutu za žárovky 2000 a za odstoupení 8000kč,což nemají ani v obchodních podmínkách a myslím si,že je to nesmysl,neboť jim nic nedlužím a nemám žádný odběr.Mám dotaz,kam se mám obrátit,neboť bych ráda zůstala u ČEZU.Děkuji Vám za odpověď-M.Tomášková.

Pokuta za odstoupení od smlouvy ve výši 10000kč,zákaznické číslo-8203586429

Jsem ochotna písemně vypovědět smlouvu písemně včetně vrácení žárovek,ale jejich prodejci,neboť jsem důchodce a nebudu platit poštovné a balné.Nadále bych ráda zůstala u stávající společnosti,tzn.ČEZU.